Dokunmatİk Barkod Sİstemİ

KLASİK PROGRAMLARDAN DAHA AVANTAJLIDIR. DOKUNMATİK SİSTEMLE SATIŞ YAPMAK ÇOK KOLAY. STOK, KASA, KAR TAKİBİ, ENTEGRE TERAZİ TEK SİSTEMDE. İŞLETMENİZİN VAZGEÇİLMEZ PARÇASI OLACAK.

 

 

Genel açıklama

En güncel teknoloji özellikleriyle hazırlanan dokunmatik barkod otomasyonuyla artık işlem hızınız 4-5 kat artacak. Diğer sistem ve programlara göre çok daha kolay kullanım özelliklerini içinde barındıran bu sistem mağaza işlemlerinizle ilgili istediğiniz her işlemi yerine getirebilir. Kasada müşterilere hızlı hizmetle kalitenize bir katma değer daha katın. Yorulmadan ve vakit kaybına yol açmadan hizmet için dokunmatik barkod otomasyon sistemi tam da aradığınız yardımcı.

Market, büfe, şarküteri, kuruyemişçi, manav ve milyoncu tarzı işletmelerin müşterilerine hizmet sunmak için bütün özellikleri içerisinde bulunduran dokunmatik barkod otomasyon sistemine herhangi bir kurulum ayarı gerektirmeden komple setler halinde de sahip olabilirsiniz.

Satış Ekranı Özellikleri

Kullanımı basit  ve kolay olarak tasarlanmıştır. Ayrıca, kasiyerlerin yaptığı işlerin de takip edilebildiği bu ekranda ürün barkodlarını okutarak nakit, veresiye ve kredi kartlı satış yapılabilmektedir. Satış ekranı çok seçeneklidir. İstenildiği takdirde, ürüne ikinci fiyat ve üçüncü fiyat da uygulanabilir. Kolay fiyat değiştirme, hızlı adet değeri girme, satır iskontosu, toplamdan indirim, müşteri bekletme, arayanı tanıma, paket servis takip modülü, servisçi hesap takibi, para üzeri gösterme, reklamlı müşteri gösterge paneli sistemde bulunan özelliklerden bazılarıdır.

 

Herkes kolaylıkla kullanabilir

 Satış ekranının kullanılması için özel bir eğitim gerekmez . Tamamen Türkçe anlaşılır tasarıma sahiptir. Tuşlar üzerinde isimler ve kısayolları bulunmaktadır. Barkodlu yada barkodsuz tüm ürünler hesap makinesine ihtiyaç duymadan sistem üzerinden satılmaktadır.

 

Ürün Kaydetme

Geniş veritabanı sayesinde sınırsız ürün ve firma tanımlayabilirsiniz. Hızlı ürün tanımlama özelliği sayesinde yüzlerce ürünü dakikalar içerisinde kayıt edebilirsiniz. Barkodu olmayan ürünler için program tarafından otomatik barkod oluşturulmasını sağlayabilir, tüm barkodlar için barkod etiket veya raf etiketleri bastırabilirsiniz. EAN-8, EAN-13, UPC-E, UPC-A, KG. Barkod, IMEI, CODEBAR, CODE-39 ve CODE-128 barkodları kullanılabilmektedir.

 

Dokunmatik Tuşlar

10 kategoride 500 üzerinde dokunmatik tuş bulunmaktadır. Barkodlu-barkodsuz veya terazi İle satılan ürünlerinizi bu tuşlara atayarak ürünlerinizin satışını çok kolay ve hızlı yapabilirsiniz.Ürün düğmelerine resim koyabilirsiniz.Ürün isimi, fiyatı, resmi  Tuş üzerinde mevcuttur.

Dokunmatik Barkod Sistemlerimizi İnceleyebilirsiniz.

Plus Dokunmatik Barkod Sistemi

Hesaplı Dokunmatik Barkod Sistemi

Terazili Şarküteri Barkod Sistemi

Hırdavat Ucuzluk Pazarı İşletmelerine Uygun Dokunmatik Set

Market Büfe Hızlı Satış Barkod Sistemi

Manav Barkod Sistemi

Paket Servis Uyumlu Dokunmatik Barkod Sistemi

 

KURULUM AŞAMASI VE 7/24 TEKNİK DESTEK

Otomasyon barkod sistemi, donanımların kurulması ve tanıtılması, barkod etiketleri şablonlarının düzenlenmesi, kullanıcıların tanımlanarak yetkilendirilmesi ve  sistemin kullanıcılara öğretilmesi  dahil her şey  isteğe bağlı olarak yerinde  hazırlanarak kurulmaktadır. Kurulan sistemin ardından  programın işleyişine ilişkin detaylı eğitim verilmektedir.

Ayrıca, program içerisinde kullanım kılavuzu bulunmaktadır.

Yetkili satış bayilerimiz aracılığı ile Türkiye genelinde kurulum ve  kurulum sonrası 7/24 teknik destek hizmeti verilmektedir.