Dokunmatik Barkod Sisteminin Avantajları

2018-02-18 15:27:34

http://dokunmatikbarkodsistemi.com/urunler

Modern teknolojinin ticari işletmelere kazandırdığı kolaylıklardan biri olan Dokunmatik Barkod Sistemi, hata yapmadan ve hızlı bir şekilde satış yapılmasını sağlayan ve bu satış işlemlerinin mali analizinin ticari işletme sahipleri tarafından en kısa zamanda ve doğru bir şekilde değerlendirilmesine imkan tanıyan bir bilgisayar yazılım programıdır. Dokunmatik Barkod Sistemi, giyim, restaurant, kuru temizleme, market/büfe, hırdavat, şarküteri ve  kırtasiye gibi birçok ticari sektörde kullanılmaya başlanmıştır. Bu sistemle, ticari işletmelerin kar, stok ve ürün takibinin yansıra nakit, veresiye ve kredi kartlı satışların takibi de mümkündür. Buna ilaveten, dokunmatik barkod sistemi kasiyer çalıştıran ticari işletme sahiplerine uzaktan işletme çalışanlarının satışlarının takibini de imkan vermektedir.

Hırdavat, milyoncu ve kırtasiye gibi çok fazla sayıda ürüne sahip işletmelerin stok sayımı ve ürün tanımlaması da bu sistemle artık çok kısa bir zamanda gerçekleştirilebilmektedir.

Tasarlanabilir raf etiketi, sınırsız ürün ve firma kaydetme, müşterilere yönelik özel kampanyalar ve indirimler düzenleyebilme, satışa ilişkin verilerin otomatik olarak yedeklenmesi, kolay ürün iadesi, kategori bazında toplu fiyat değişimi dokunmatik barkod sisteminin diğer özelliklerindendir.

Kısa zamanda çok fazla müşteriye hitap edebilen işletmelerin vazgeçilmezi haline gelen dokunmatik barkod sistemi, dünya genelinde yaygınlaşmıştır. Hesaplı ve cazip fiyatlarla kurduğumuz dokunmatik barkod sistemleriyle müşterilere çok daha iyi bir hizmet vermek sizlerin elinde.

 

Dokunmatik Barkod Sisteminin Müşteriye Yansımaları

Dokunmatik Barkod Sistemiyle sürekli hızlı ve hatasız alışveriş gerçekleştiren müşteriler işyerinizden memnuniyetle ayrılırlar. Memnun ayrılan müşteriler de sizin değişmeyen müşteri kitlenizi oluşturur.

Dokunmatik Barkod Sisteminin yanında Müşteri Gösterge Paneliyle birlikte hizmet veren işletmeler/mağazalar müşterilerin güvenini kazanma hususunda önemli bir hizmet vermiş olurlar.

Dokunmatik Barkod Sistemiyle uzun yıllar hizmet veren işletme/mağaza/firmalar müşteri kitlesinin de artmasını sağlayabilirler.

 

Dokunmatik Barkod Sistemi satın alırken nelere dikkat edilmelidir?

Dokunmatik Barkod Sistemi kullanmak isteyen mağaza/işletme sahipleri sisteme ilişkin sürekli ve sınırsız teknik desteğin verilip verilmediğine dikkat etmelidirler. Günümüzde kullanıcı hataları ve elektrik kesintileri gibi benzer sebepler nedeniyle dokunmatik barkod sistemlerinin veritabanları zarar görebilirler ve bu yüzden dokunmatik barkod sistemleri çalışamaz durumu gelebilirler. Bu tür durumlarla karşılaşılması halinde, dokunmatik barkod sistemini satın aldığınız firmanın sınırsız ve 7/24 teknik destek vermesi en önemli konudur. Bu noktada, dokunmatik barkod sistemini aldığınız firmanın güvenilir bir firma olması ve sınırsız bir teknik desteği sağlaması gerekmektedir.

Ayrıca, firmaların dokunmatik barkod programlarını sürekli güncellemeleri de önem arzetmektedir.  Çünkü, sadece programlarını sürekli güncelleyen firmalar mağazalar/işletmelerin zaman ve konjönktere göre değişen ihtiyaçlarına en kısa ve düzgün bir şekilde cevap verebilirler.

 

Hizmet verdikleri sektörlere göre ticari işletmeler için hazırladığımız Dokunmatik Barkod Sistemlerimizi ve ürünlerimizi detaylı incelemek için anasayfada yer alan ürünler ve hizmetler bölümünü inceleyebilirsiniz.