Lütfen Bekleyin...

S.S.S

S.S.S

Sık Sorulan Soru ve Cevaplar

Bizimle ilgili merak edilen sorular

Cevap: Barkod Sistemi özellikle mağazanızda yapılan satışların hızlı ve hatasız bir şekilde gerçekleştirilmesini sağlar. Bu sistemle, sizin veya mağazanızda çalışan personelin satış rakamlarını yanlış hesaplama riski ortadan kalkar ve satışlarınız her zaman hesap makinesine ihtiyaç duymadan doğru fiyatlar üzerinden hızlı bir şekilde gerçekleştirilmiş olur. Böylelikle, barkod sistemi hızlı ve hatasız bir hizmetle müşteri memnuniyeti ve güvenini arttırmaya katkı sağlar. İstenildiği takdirde satışa ilişkin müşteriye bilgi fişi de verilebilir. Ayrıca, muhasebe bilgisine ihtiyaç duymadan işletmelerin günlük, aylık, yıllık satış, stok ve kar takibi kolay bir şekilde yapılabilir ve raporlanabilir.

Cevap: Tabi ki mümkün, barkod sisteminin bilgisayarınıza kurulmasında hiçbir sakınca bulunmamaktadır. Barkod sistemi kurulduktan sonra da bilgisayarınızı kişisel işlemleriniz için kullanmaya devam edebilirsiniz.

Cevap: Otomasyon barkod sistemi, donanımların kurulması ve tanıtılması, barkod etiketleri şablonlarının düzenlenmesi, kullanıcıların tanımlanarak yetkilendirilmesi ve sistemin kullanıcılara öğretilmesi dahil her şey isteğe bağlı olarak yerinde hazırlanarak kurulmaktadır. Kurulan sistemin ardından programın işleyişine ilişkin detaylı eğitim verilmektedir. Ayrıca, program içerisinde kullanım kılavuzu bulunmaktadır.

Cevap:Programın kullanımına ilişkin süresiz ve ücretsiz teknik destek vermekteyiz.Müşterilerimiz dilediği zaman takıldığı noktalarda 7/24 arayarak destek alabilirler.Telefonla yada uzaktan kontrol yöntemi ile anında destek verilir, bunun için ücret ödemezler.Çok nadir de olsa bazen elektrik git gellerinde yada yüksek akım gelmesi sonucu veya başka bir sebepten bilgisayardaki bir parçanın arızalanması programa zarar verebilir.Bu gibi durumlarda veri kurtarma veri tabanı tamiri gibi uğraş gerektiren iş karşısında çok makul destek ücreti yazılmaktadır.

Aldığınız Barkod Sistemi ömür boyu geçerli olup, yıllık herhangi bir ücreti bulunmamaktadır.