Lütfen Bekleyin...

Ürün detay

Şarküteri Barkod Sistemi -Terazili Tam Set

9000
Açıklama:

Şarküteri Kullanımına Uygun Barkodlu  Satış Sistemi (Herşey Dahil)

Şarküteri  ürünleri satışı yapan işletmelerin satış teknikleri dikkate alınarak hazırlanmış  kullanımı son derece kolay  otomasyon sistemidir. Sistem barkodlu terazi barkodunu tanır. Ürün kayıt sınırı yoktur.

Barkodlu Terazi Etiketini Okur 

Barkodlu terazi ile uyumludur.Teraziden çıkan barkodu kasada okuttuğunuzda ürün gramajını algılar ,fiyatına göre hesaplayarak satış ekranına atar.Tüm terazilerden çıkan barkodlarla uyumludur.

 

Önemli Not: Bu sistem android değildir.Sql tabanlı veri kapasitesi çok yüksek ticari işletmelerin güvenle kullanabileceği bir sistemdir.

Satış Ekranının kullanımı son derece kolaydır. Hızlı satış için kısa yol düğmeleri vardır, ayrıca kısa yol düğmelerine resim de eklenebilmektedir. Örnek :Ekmek düğmesine ekmek resmini koyabilirisiniz bu kullanıcıya büyük avantaj sağlamaktadır.

Ürün stok girişi çok kolaydır karmaşık işlemlerle uğraştırmaz. 3 tıklama ile stok girebilir ürünün satış fiyatını değiştirebilirsiniz.

 

Ürünler Tanımlı

Tüm şarküteri  ürünleri  hazır durumdadır .Hemen kullanmaya başlayabilirsiniz.

Aynı işletme içerisinde birden fazla satış noktası oluşturabilirsiniz.(çift kasa-arka büro)

 

Şarküteri Barkod Sistemi Paket İçeriği

1) Satış Bilgisayarı i3 işlemci geniş ekran ( Yazılım  lisanslanmış  )

2) Ayaklı el terminali  barkod okuyucu ( Okuma performansı yüksek , ele almadan kullanıma uygun )

3) Barkodlu Terazi 

4) 4000 barkod ( Hediye )

Not:Paket içerisinde donanım değişikliği yaparak bu ürüne daha uygun fiyata sahip olabilirsiniz.Ayrıca Bakımları yapılmış sistemleri değerlendirebilirsiniz

 

Özellikler

http://dokunmatikbarkodsistemi.com/img/urunler/ok2.pngOnline terazi ile ve barkodlu terazi ile aynı anda çalışabilir. Tartım hızlı yapılır.

http://dokunmatikbarkodsistemi.com/img/urunler/ok2.pngÜrünler içerisinde hazır kaydedilmiştir .Ürün tanımlama zahmetinine girmeden barkod sistemini kullanmaya başlayabilirsiniz.
http://dokunmatikbarkodsistemi.com/img/urunler/ok2.pngSatış ekranındaki ürün düğmelerinde resim, fiyat ürün adı gözükmektedir. Ürün kayıt sınırı ve düğme sınırı yoktur.

http://dokunmatikbarkodsistemi.com/img/urunler/ok2.pngÜrün teraziye konulduğunda gramın bilgisayara iletilmesi için herhangi bir bekleme yapmaz.

http://dokunmatikbarkodsistemi.com/img/urunler/ok2.pngMüşteri gösterge ekranı sayesinde tartılan ürünleri ve toplam tutarı displayde görür.

http://dokunmatikbarkodsistemi.com/img/urunler/ok2.pngEkran düğmeleri 8 gruba ayrılmaktadır (örnek:sucuk, salam, peynir, zeytin, muhtelif …gibi)

http://dokunmatikbarkodsistemi.com/img/urunler/ok2.pngMüşteri bekletme özelliği bulunmaktadır istediğiniz kadar müşteriyi bekletebilirsiniz.(Kullanımı çok kolaydır)

http://dokunmatikbarkodsistemi.com/img/urunler/ok2.pngAlış ve satış raporlarını guruplandırabilir yada detaylandırabilirsiniz. Hangi ürünün ne zaman satıldığını görebilirsiniz.

http://dokunmatikbarkodsistemi.com/img/urunler/ok2.png Çok satılan ürünleri  raporlayabilirsiniz.

http://dokunmatikbarkodsistemi.com/img/urunler/ok2.png Extra gelir ve giderlerinizi kaydederek  kasadan bağımsız olarak takibini yapabilirsiniz.

http://dokunmatikbarkodsistemi.com/img/urunler/ok2.pngBarkodsuz  ürünlere barkod basabilirsiniz .Ayrıca, özel raf etiketleri çıkartabilirsiniz

http://dokunmatikbarkodsistemi.com/img/urunler/ok2.png(Hızlı ve Toplu raf etiketi+Barkod etiketi çıkartmaya uygun tasarlanmıştır)-barkod yazıcılardan ve lazer yazıcılardan çıktı alabilirsiniz..

http://dokunmatikbarkodsistemi.com/img/urunler/ok2.pngSistem Barkod okuyucularla uyumlu çalışmaktadır. (+2 barkod okuyucu aynı anda kullanılabilir)

http://dokunmatikbarkodsistemi.com/img/urunler/ok2.pngSatış esnasında toplam tutardan indirim uygulayabilirsiniz

http://dokunmatikbarkodsistemi.com/img/urunler/ok2.pngSatış anında Pratik olarak ikinci fiyattan satabilirsiniz.

http://dokunmatikbarkodsistemi.com/img/urunler/ok2.pngMüşterinize bilgilendirme fişi verebilirsiniz.Bilgilendirme fişi vermek için normal yazıcı ve fiş yazıcısı kullanabilirsiniz.

http://dokunmatikbarkodsistemi.com/img/urunler/ok2.pngİki tarih arası hangi ürünlerden ne kadar satış yaptığınızı ne kadar kar yaptığınızı görebilirsiniz. İsterseniz satışlarınızı kategori bazında da raporlayabilirsiniz

http://dokunmatikbarkodsistemi.com/img/urunler/ok2.pngBarkodlu teraziler ile uyumlu çalışmaktadır..Teraziden gelen barkodları okutmanız yeterlidir.(teraziye kablo çekmeye gerek yoktur)

http://dokunmatikbarkodsistemi.com/img/urunler/ok2.pngÜrünlere iki fiyat tanımlayabilirsiniz.

http://dokunmatikbarkodsistemi.com/img/urunler/ok2.pngVeresiyeci müşterilerinize müşteri kartı verebilirsiniz. Veresiye satışlarınızı Kart ile yapabilirsiniz

http://dokunmatikbarkodsistemi.com/img/urunler/ok2.pngİş yerinize gitmeden uzaktan istediğiniz zaman  satışlarınızı kasanızı nekadar kar ettiğinizi stoklarınızı vs… görebilir  çıktı alabilirisniz. .(uzaktan erişim)(opsiyonel)

http://dokunmatikbarkodsistemi.com/img/urunler/ok2.pngGünün sonunda  ne kadar kar yapıldığı görülebilir.Hangi ürünlerin satıldığı ayrıntılı olarak listelenebilir.(haftalık,aylık,yıllık iki tarih arasında da nekadar kar ettiğinizi görebilirsiniz.)

http://dokunmatikbarkodsistemi.com/img/urunler/ok2.pngSistemde hızlı satış  Modülü bulunmaktadır.Tek tuşla Okut ve sat yapabilirsiniz.


http://dokunmatikbarkodsistemi.com/img/urunler/ok2.pngVeresiye müşterileri detaylı takip edebilirsiniz.Ayrıca  iki tarih arasında aldığı ürünlerin çıktısını verebilirsiniz.

http://dokunmatikbarkodsistemi.com/img/urunler/ok2.pngAynı anda birden fazla kasadan satış yapabilirsiniz.Farklı bir bilgisayardan Arka depodan Mal girişi yapabilirsiniz.(opsiyonel)

http://dokunmatikbarkodsistemi.com/img/urunler/ok2.pngToptancı hesaplarının takibini   detaylı olarak  yapabilirsiniz. (alınan faturalar yapılan ödemeler vs.)

http://dokunmatikbarkodsistemi.com/img/urunler/ok2.pngHer ürüne ayrı alt stok sınırı belirleyebilirsiniz.Sizin belirlediğiniz stoğun altına düştüğünde o ürün otomatik olarak azalanlar  listesine eklenir.

http://dokunmatikbarkodsistemi.com/img/urunler/ok2.pngProgramı Kullanan her kullanıcıya ayrı şifre verilerek, yetkileri kısıtlanabilir. Satışları silmesi ve düzeltmesi önlenebilir.Böylece güvenle işçi çalıştırabilir stoklarınızı kontrol edebilirsiniz. Kayıp ve Çalıntıları kolayca tespit edebilirsiniz.(birden fazla kasiyer ve yetkili kaydedebilirsiniz)

http://dokunmatikbarkodsistemi.com/img/urunler/ok2.pngPara üstünü gösterir

http://dokunmatikbarkodsistemi.com/img/urunler/ok2.pngYapılan satışlar alışlar ödemeler, tahsilatlar, masraflar vs tüm işlemler programda kayıtlıdır. İstediğiniz tarihi raporlayabilirsiniz.  Yıllar arası kar  raporu alabilir siniz.

http://dokunmatikbarkodsistemi.com/img/urunler/ok2.pngSatışları nakit kredi kartı  veresiye olarak  yapabilirsiniz. Daha sonra bu satışlarınızı ayrı ayrı rapolayabilirsiniz.

http://dokunmatikbarkodsistemi.com/img/urunler/ok2.pngVardiya  takibi yapılabilir


http://dokunmatikbarkodsistemi.com/img/urunler/ok2.png Stok durumunuzu tek tıklamayla  görebilirsiniz.stoklarınızdaki ürünlerin alış fiyatından toplam tutarını satış fiyatından toplam tutarını görebilirsiniz.Ayrıca kategori  bazında elinizde nekadar ürün kaldığını görebilirsiniz.(temel gıda,tekel,temizlik kategori bazında stok takibi yapılabilir)

http://dokunmatikbarkodsistemi.com/img/urunler/ok2.pngHer kasiyerin satışları ve kar oranları ayrı olarak görülebilir.

http://dokunmatikbarkodsistemi.com/img/urunler/ok2.pngBozuk ve defolu ürünleri açıklamasını girerek stoktan düşebilirsiniz ve daha sonra istediğiniz zaman bunları raporlayabilirsiniz.

http://dokunmatikbarkodsistemi.com/img/urunler/ok2.pngHiç bilgisayar bilgisi olamyanlar dahi programı kolayca kullanabilir.Yardım dosyası sayesinde programda takıldığınız sorunları kolayca çözeceksiniz.

http://dokunmatikbarkodsistemi.com/img/urunler/ok2.png Verileri yedekleme bulunmaktadır ister cd ye isterseniz bilgisayarınıza kolayca yedek alabilirsiniz.

http://dokunmatikbarkodsistemi.com/img/urunler/ok2.pngSql veri tabanı kullanıldığı için program hızlı ve yüksek kapasitelidir.Programın kurulumu kolaydır.program içerisinde yardım dosyası bulunmaktadır

http://dokunmatikbarkodsistemi.com/img/urunler/ok2.pngKasa Takip modülü sayesinde Kasanızdaki net parayı  Kasanıza giren Kasanızdan çıkan parayı, nakit, veresiye, kredi kartlı satışları,  mal alımlarını cari isimleri ve açıklamalarıyla beraber görebilirsiniz, dökümünü alabilirsiniz.

http://dokunmatikbarkodsistemi.com/img/urunler/ok2.pngKasanızı bir sonraki güne devir edebilirsiniz.

http://dokunmatikbarkodsistemi.com/img/urunler/ok2.pngKasaya para ilave edebilir ve kasadan para alarak harcama yapabilirsiniz.

 

KURULUM AŞAMASI VE 7/24 TEKNİK DESTEK

Otomasyon sisteminde donanımların  tanıtılması, kalibrasyon ayarlarının yapılması, barkod etiketleri şablonlarının düzenlenmesi, kullanıcıların tanımlanarak yetkilendirilmesi  dahil her şey  isteğe bağlı olarak yerinde  yapılmaktadır. Kurulan sistemin ardından  programın işleyişine ilişkin detaylı eğitim verilmektedir.

Ayrıca, program içerisinde kullanım kılavuzu bulunmaktadır.

Yetkili satış bayilerimiz aracılığı ile Türkiye genelinde kurulum ve  kurulum sonrası 7/24 teknik destek hizmeti verilmektedir.

Özellikler: