Manav Barkod Sİstemİ

MANAVLARA ÖZEL HAZIRLANMIŞ BARKODLU YA DA BARKODSUZ TERAZİ İLE ÇALIŞABİLEN, KULLANIMİ KOLAY YENİ NESİL HIZLI SATIŞ SİSTEMİDİR. TARTMA BARKODSUZ VE ANLIK YAPILIR. TERAZİYE ENTEGREDİR.

 

 

Manavlara Özel Hızlı Kullanıma Uygun Barkodsuz Satış Sistemi (Herşey Dahil)

Manav  ürünleri satışı yapan işletmelerin satış teknikleri dikkate alınarak hazırlanmış ve kullanımı son derece kolay otomasyon sistemidir. Sistem, online terazi ve barkodlu terazi ile aynı anda çalışma özelliğine sahiptir. Ürün tartımı çok hızlı yapılmaktadır. Barkod çıkartmadan tartım yapma özelliğine sahip olduğu için sistemi kullanırken barkod masrafı olmaz.

Terazi İle Hızlı Sorunsuz Haberleşme 

Manavlar için özel satış ekranı bulunmaktadır. Ürünü terazi üzerine koyup ilgili ürüne tıkladığınızda  tartım yapılmış olur ve herhangi bir bekleme söz konusu değildir... Manavların  yoğunluğu kasada tartımın ve hesaplamanın hızlı yapılması gerektiği  dikkate alınarak hazırlanmış satış ekranı sayesinde işlemler çok hızlı yapılmaktadır...

Önemli Not: Bu sistem android değildir. Sql tabanlı veri kapasitesi çok yüksek ticari işletmelerin güvenle kullanabileceği bir sistemdir.

Satış Ekranının kullanımı son derece kolaydır. Hızlı satış için kısa yol düğmeleri vardır. Ayrıca, kısa yol düğmelerine resim de eklenebilmektedir. Örnek :Domates düğmesine domatesin resmini koyabilirisiniz. Bu kullanıcıya büyük avantaj sağlamaktadır.

Ürün stok girişi çok kolaydır karmaşık işlemlerle uğraştırmaz. 3 tıklama ile stok girebilir ve ürünün satış fiyatını değiştirebilirsiniz.

Kompleks Yapı Yer Kaplamaz 

Kompleks yapıdadır yer kaplamaz.  Okutma, tartma, yazdırmayı  tek noktadan yapabilmenizi sağlar. 

Tüm manav ürünleri resimleri ile birlikte hazır durumdadır. Hemen kullanmaya başlayabilirsiniz.

Aynı işletme içerisinde birden fazla satış noktası oluşturabilirsiniz.(çift kasa-arka büro)

Dokunmatik uyumludur. Ekranda resimli ürün düğmeleri bulunmaktadır. Klavyeye ihtiyaç durmadan kullanıma uygundur.

Müşteri tarafında gösterge paneli sayesinde müşteri tartılan ürünleri görmektedir.

Kullanıma Hazır Tam donanımlı Paketi İncelemek İçin Tıklayınız

İletişim:05372077092

manav-programı

----------------------------------------------------------------------

direküstü manav tartım sistemi

KURULUM AŞAMASI VE 7/24 TEKNİK DESTEK

Donanımların kurulması ve tanıtılması, barkod etiketleri şablonlarının düzenlenmesi, kullanıcıların tanımlanarak yetkilendirilmesi ve  sistemin kullanıcılara öğretilmesi  dahil her şey  isteğe bağlı olarak yerinde  hazırlanarak kurulmaktadır. Kurulan sistemin ardından  programın işleyişine ilişkin detaylı eğitim verilmektedir.

Ayrıca, program içerisinde kullanım kılavuzu bulunmaktadır.

Yetkili satış bayilerimiz aracılığı ile Türkiye genelinde kurulum ve  kurulum sonrası 7/24 teknik destek hizmeti verilmektedir.