Lütfen Bekleyin...

Ürün detay

Market Büfe Dokunmatik Barkod Sistemi Tam Set

7000
Açıklama:

SORUNSUZ BİR SİSTEM 

Bu sistem gerek yazılım gerekse donanım konusunda sorun çıkartmayan bir sistemdir.Barkod otomasyonunda özel yazılımımızı kullanıyor donanımları titizlikle seçiyoruz.Müşterilerimiz yıllarca sorun yaşamadan sistemlerimizi kullanıyor.
 

KULLANANLAR MEMNUN

Bizi tercih eden müşterilerimiz kurduğumuz sistemlerden verdiğimiz destekten memnun.Programlarımız gelişmiş özellikli,kolay,hızlı Ekonomiktir.


SİSTEMİ KULLANMAK ÇOK KOLAY

Sistem tamamen türkçe ve butonların üzerinde açıklamalar olduğu için kullanım açısından zorluk çekmeyeceksiniz. Bilgisayar bilgisi az olan müşterilerimiz 1 gün gibi kısa bir sürede programı rahatça kullanmaya başlıyor.

GENEL AÇIKLAMA

Barkod sistemi işyerinizde  günlük işlerin  hatasız hızlı ve kolay yapılmasını  ve yapılan tüm işlemlerin kayıt altına alınmasını sağlayan bir  otomasyon sistemidir.Daha önce elle yapılan hesapların  tamamını program sizin yerinize  yapar. Böylece işletme sahibine  kolaylık, zaman tasarrufu,doğru hesap yapılması gibi avantajlar sağlamış olur. Örnek olarak ;Eksilen ürünlerin takibi,kasa takibi,firma hesaplarının takibi gerektiğinde eski faturaların raporlanması,iki tarih arasında isletmenin karlılık durumu ve daha bir çok bilgiye gibi bilgilere anında ulaşabilirsiniz

Dokunmatik satış ekranının olmasının avantajları;

Ürünler barkodsuz olsa dahi bu sistem sayesinde çok hızlı satış yapılabilmektedir. Barkodu olmayan ürünlere otomatik numara vererek satış ekranındaki dokunmatik butonlara kaydetikten sonra ister dokunarak ister barkodunu okutarak hızlıca satışını yapabilirsiniz.Dokunmatik sistemin size sağladığı avantajlar sayesinde yoğun müşteri trafiğinde dahi hiç müşterileri hiç bekletmeden satış yapabileceksiniz.

Hazır Set Olarak Satılmaktadır- ÇALIŞTIR KULLAN

 Barkod Sistemi Bilgisayarı okuyucusu yazıcısı programı ayarlanmış ve kullanıma hazır olarak satılmaktadır.İşletme sahibinin herhangi bir ayar yapmasına gerek yoktur.Hemen kullanmaya başlayabilir.

 

Ürün Hakkında Bilgilendirme

 Bu paket içerisinde sistem için gerekli olan donanımlar ve gelişmiş barkodlu satış paket servis yazılımı mevcuttur.Fiş yazıcı ve müşteriyi tanıma cihazı tanımlanmış kullanıma hazırdır.

 

Ekonomik Paket İçeriği

Dokunmatik Satış Terminali i3 işlemci 18,5 inc geniş ekran ( Yazılım lisanslanmış , ürünler güncel fiyatlı olarak kaydedilmiştir )

Barkod Okuyucu El Terminali ( Okuma performansı yüksek )

Not:Paket içerisinde donanım değişikliği yaparak bu ürüne ekonomik fiyata sahip olabilirsiniz

Plus paketi incelemek için tıklayınız

 

 

KURULUM AŞAMASI VE 7/24 TEKNİK DESTEK

Otomasyon sisteminde donanımların  tanıtılması, kalibrasyon ayarlarının yapılması, barkod etiketleri şablonlarının düzenlenmesi, kullanıcıların tanımlanarak yetkilendirilmesi  dahil her şey  isteğe bağlı olarak yerinde  yapılmaktadır. Kurulan sistemin ardından  programın işleyişine ilişkin detaylı eğitim verilmektedir.

Ayrıca, program içerisinde kullanım kılavuzu bulunmaktadır.

Yetkili satış bayilerimiz aracılığı ile Türkiye genelinde kurulum ve  kurulum sonrası 7/24 teknik destek hizmeti verilmektedir.

 

GENEL BAŞLIKLAR

 Kasa takibi
 Hızlı ürün tanımlama(sınırsız ürün kaydetme)
 Otomatik barkod oluşturma
 Para üzeri hesaplama
 Toptancı-veresiyeci detaylı hesap takibi
 İsteğe özel raf etiketi basma
 Sınırsız satış bekletme özelliği
 Gelir / Gider Takibi
 Barkodu kaybolan ürünleri  isimle  satma
 Hızlı ürün sayım modülü (sayım yapmak çok kolay)
 Fiyat gör.
 Kolay ürün iade alma


DETAYLI ÖZELLİKLER

http://dokunmatikbarkodsistemi.com/img/urunler/ok2.pngGider isimleri oluşturarak giderlerinizi takip edebilir raporlayabilirsiniz.

http://dokunmatikbarkodsistemi.com/img/urunler/ok2.png Barkodu olmayan ürünleri dokunmatik butonlara atayarak Barkod çıkartmadan kolayca satışını yapabilirsiniz

http://dokunmatikbarkodsistemi.com/img/urunler/ok2.png  Dokunmatik butonları 8 farklı kaegoriye ayırabilirsiniz(örnek:sebze,meyve,bakliyat çerez muhtelif …gibi)

http://dokunmatikbarkodsistemi.com/img/urunler/ok2.png  Satış bekletme özelliği sayesinde istediğiniz kadar müşteriyi bekletebilirsiniz.(Kullanımı çok pratik)

http://dokunmatikbarkodsistemi.com/img/urunler/ok2.png Dökme tartılı ürün satışı satışı çok kolay ve hatasız yapılmaktadır.(Bu sistem çerez , manav,bijuteri,milyoncu gibi tartılı ürünü ve barkodsuz ürünü fazla olan işletmeler için özel olarak hazırlanmıştır  kullanımı son derece kolaydır)

http://dokunmatikbarkodsistemi.com/img/urunler/ok2.png Hatırlatma ekranı bulunmaktadır.Ödemelerinizi ve hatırlanması gereken notlarınızı istediğiniz bir tarihte hatırlatılmak üzere programa kayıt edebilirsiniz.

http://dokunmatikbarkodsistemi.com/img/urunler/ok2.png Alış ve satış raporlarını guruplandırabilir yada detaylandırabilirsiniz. Hangi ürün nezaman satıldığını görebilrsiniz.

http://dokunmatikbarkodsistemi.com/img/urunler/ok2.png En çok satılan ve hiç satılmayan ürünleri raporlayabilirsiniz.

http://dokunmatikbarkodsistemi.com/img/urunler/ok2.png Extra gelir ve giderlerinizi kayıt ederek  kasadan bağımsız olarak takibini yapabilirsiniz.

http://dokunmatikbarkodsistemi.com/img/urunler/ok2.png Çalıştırdığınız personellerin maaş ,avans vs takibini yapabilirsiniz.

http://dokunmatikbarkodsistemi.com/img/urunler/ok2.png Toplu fiyat değiştirme modülü ile Kategori Bazında toplu fiyat değişikliği yapabilirsiniz.

http://dokunmatikbarkodsistemi.com/img/urunler/ok2.png Yazar kasadan otomatik olarak resmi bilgilendirme fişi kestirebilirsiniz.(hugin ve tekno kasa uyumlu)

http://dokunmatikbarkodsistemi.com/img/urunler/ok2.png Sistemde hızlı satış  Modülü bulunmaktadır.Tek tuşla Okut ve sat yapabilirsiniz.

http://dokunmatikbarkodsistemi.com/img/urunler/ok2.png Barkodu olmayan ürünlere Barkod etiketi Çıkaratabilirsiniz.Ayrıca Özel raf etiketleri Çıkartabilirsiniz

http://dokunmatikbarkodsistemi.com/img/urunler/ok2.png (Hızlı ve Toplu raf etiketi+Barkod etiketi Çıkartma modülü)-barkodyazıcılardan ve lazer yazıcılardan baskı çıkartabilirsiniz.

http://dokunmatikbarkodsistemi.com/img/urunler/ok2.png Sistem Barkod okuyucularla Uyumlu Çalışmaktadır. (+2 barkod okuyucu aynı anda kullanılabilir)

http://dokunmatikbarkodsistemi.com/img/urunler/ok2.png Satış esnasında toplam tutardan indirim uygulayabilirsiniz

http://dokunmatikbarkodsistemi.com/img/urunler/ok2.png Satış anında Pratik olarak ikinci fiyattan satabilirsiniz.

http://dokunmatikbarkodsistemi.com/img/urunler/ok2.png Müşterinize bilgilendirme fişi verebilirsiniz.Bilgilendirme fişi vermek için normal yazıcı ve fiş yazıcısı kullanabilirsiniz.

http://dokunmatikbarkodsistemi.com/img/urunler/ok2.png İki tarih arası Hangi ürünlerden nekadar satış yaptığınızı nekadar Kar yaptığınızı görebilirsiniz.isterseniz Satışlarınızı kategori bazında da  raporlayabilirsiniz

http://dokunmatikbarkodsistemi.com/img/urunler/ok2.png Barkodlu teraziler ile uyumlu çalışmaktadır..Teraziden gelen barkodları okutmanız yeterlidir.(teraziye kablo çekmeye gerek yoktur)

http://dokunmatikbarkodsistemi.com/img/urunler/ok2.png Barkodlu teraziniz olmasa bile  kilo  ve  gram ile kolayca satış yapabilirsiniz

http://dokunmatikbarkodsistemi.com/img/urunler/ok2.png Ürünlere iki fiyat tanımlayabilirsiniz.

http://dokunmatikbarkodsistemi.com/img/urunler/ok2.png Veresiyeci müşterilerinize müşteri kartı verebilirsiniz. Veresiye satışlarınızı Kart ile yapabilirsiniz

http://dokunmatikbarkodsistemi.com/img/urunler/ok2.png Sayım Modülü.Ürün sayımı yapmak eksik tespit etmek çok pratik.Satışı durdurmadan sayım yapılabilir.İster çevrim içi  isterseniz  programdan bağımsız  sayım yapma imkanı sağlamaktadır.(opsiyonel)

http://dokunmatikbarkodsistemi.com/img/urunler/ok2.png Her veresiye müşterinize ayrı  veresiye limiti belirleyebilirsiniz.

http://dokunmatikbarkodsistemi.com/img/urunler/ok2.png İş yerinize gitmeden uzaktan istediğiniz zaman  satışlarınızı kasanızı nekadar kar ettiğinizi stoklarınızı vs… görebilir  çıktı alabilirisniz. .(uzaktan erişim)(opsiyonel)

http://dokunmatikbarkodsistemi.com/img/urunler/ok2.png Günün sonunda  nekadar kar yapıldığı görülebilir.Hangi ürünlerin satıldığı aYrıntılı olarak listelenebilir.(haftalık,aylık,yıllık iki tarih arasında da nekadar kar ettiğinizi görebilirsiniz.)

http://dokunmatikbarkodsistemi.com/img/urunler/ok2.png Mausa dokunmadan programı kullanabilirsiniz

http://dokunmatikbarkodsistemi.com/img/urunler/ok2.png Sistemde hızlı satış  Modülü bulunmaktadır.Tek tuşla Okut ve sat yapabilirsiniz.

http://dokunmatikbarkodsistemi.com/img/urunler/ok2.png Barkodu olmayan ürünlere Barkod etiketi Çıkaratabilirsiniz.Ayrıca Özel raf etiketleri Çıkartabilirsiniz (Hızlı ve Toplu raf etiketi+Barkod etiketi Çıkartma modülü)-barkodyazıcılardan ve lazer yazıcılardan baskı çıkartabilirsiniz.

http://dokunmatikbarkodsistemi.com/img/urunler/ok2.png Sistem Barkod okuyucularla Uyumlu Çalışmaktadır. (+2 barkod okuyucu aynı anda kullanılabilir)

http://dokunmatikbarkodsistemi.com/img/urunler/ok2.png İsteğe bağlı 15000 ürün tanımlı olarak verilmektedir.ürün tanımlama zahmetinine girmeden barkod sistemine hızlıca geçebilirsiniz.(opsiyonel)

http://dokunmatikbarkodsistemi.com/img/urunler/ok2.png Veresiye müşterilerinizin borçlarını detaylı takip edebilirsiniz.Ayrıca  iki tarih arası aldığı ürünlerin dökümünü hesap extresini  verebilirsiniz.

http://dokunmatikbarkodsistemi.com/img/urunler/ok2.png Barkodlu sisteme ilk geçtiğinizde var olan veresiyeci hesaplarını programa aktarmak çok kolay

http://dokunmatikbarkodsistemi.com/img/urunler/ok2.png Aynı anda birden fazla kasadan satış yapabilirsiniz.Farklı bir bilgisayardan Arka depodan Mal girişi yapabilirsiniz.(opsiyonel)

http://dokunmatikbarkodsistemi.com/img/urunler/ok2.png Toptancı hesaplarının takibini   detaylı olarak  yapabilirsiniz. (alınan faturalar yapılan ödemeler vs.)

http://dokunmatikbarkodsistemi.com/img/urunler/ok2.png Ürün tanıtmak ve ürünlerin fiyatlarını değiştirmek  çok hızlı ve kolaydır.

http://dokunmatikbarkodsistemi.com/img/urunler/ok2.png Her ürüne ayrı alt stok sınırı belirleyebilirsiniz.Sizin belirlediğiniz stoğun altına düştüğünde o ürün otomatik olarak azalanlar  listesine eklenir.

http://dokunmatikbarkodsistemi.com/img/urunler/ok2.png Programı kullanan her Kasiyere ayrı şifre verilebilir, yetkileri kısıtlanabilir. Kayıtları silmesi ve düzeltmesi önlenebilir.Böylece güvenle işçi çalıştırabilir stoklarınıza tam olarak hakim olabilirsiniz. Kayıp ve Çalıntıları kolayca tespit edebilirsiniz.(birden fazla kasiyer ve yetkili tanımlayabilirsiniz)

http://dokunmatikbarkodsistemi.com/img/urunler/ok2.png Hesap makinesine gerek kalmadan Kolayca  üstünü programda görebilirsiniz

http://dokunmatikbarkodsistemi.com/img/urunler/ok2.png Yapılan satışlar alışlar ödemeler,tahsilatlar,masraflar vs tüm işlemler programda tutulur. İstediğiniz tarihe giderek o gün yapılan işlemleri görebilirsiniz.  Yıllar arası alış satış  kar  raporu alabilir siniz.

http://dokunmatikbarkodsistemi.com/img/urunler/ok2.png Satışlarınızı nakit kredi kartı  veresiye olarak  yapabilirsiniz. Daha sonra bu satışlarınızı ayrı ayrı rapolayabilirsiniz.

http://dokunmatikbarkodsistemi.com/img/urunler/ok2.png Vardiya  Takibi yapabilirsiniz(akaryakıt istasyonları için uygundur)

http://dokunmatikbarkodsistemi.com/img/urunler/ok2.png Toplam satış tutarını kolayca  istediğiniz  para birimine çevirebilirsiniz

http://dokunmatikbarkodsistemi.com/img/urunler/ok2.png Ürün fiyatlarını kolayca değiştirebilirsiniz.

http://dokunmatikbarkodsistemi.com/img/urunler/ok2.png Stok durumunuzu tek tıklamayla  görebilirsiniz.stoklarınızdaki ürünlerin alış fiyatından toplam tutarını satış fiyatından toplam tutarını görebilirsiniz.Ayrıca kategori  bazında elinizde nekadar ürün kaldığını görebilirsiniz.(temel gıda,tekel,temizlik kategori bazında stok takibi yapılabilir)

http://dokunmatikbarkodsistemi.com/img/urunler/ok2.png Her kasiyerin satışları ve kar oranları ayrı olarak raporlanabilir.

http://dokunmatikbarkodsistemi.com/img/urunler/ok2.png Bozuk ve defolu ürünleri açıklamasını girerek stoktan düşebilirsiniz ve daha sonra istediğiniz zaman bunları raporlayabilirsiniz.

http://dokunmatikbarkodsistemi.com/img/urunler/ok2.png Hiç bilgisayar bilginiz olmasa bile programı kolayca kullanabilirsiniz.Yardım dosyası sayesinde programda takıldığınız sorunları kolayca çözebilirsiniz.

http://dokunmatikbarkodsistemi.com/img/urunler/ok2.png Otomatik yedekleme modülü sayesinde ister cd ye isterseniz bilgisayarınıza kolayca yedek alabilirsiniz.

http://dokunmatikbarkodsistemi.com/img/urunler/ok2.pngSql veri tabanı kullanıldığı için program hızlı ve yüksek kapasitelidir.Programın kurulumu kolaydır.program içerisinde yardım dosyası bulunmaktadır

http://dokunmatikbarkodsistemi.com/img/urunler/ok2.pngKasa Takip modülü sayesinde Kasanızdaki net parayı  Kasanıza giren Kasanızdan çıkan parayı, nakit ,veresiye,kredi kartlı satışları.,  mal alımlarını  cari isimleri ve açıklamalarıyla beraber görebilirsiniz, dökümünü alabilirsiniz.

http://dokunmatikbarkodsistemi.com/img/urunler/ok2.png Kasanızı bir sonraki güne devir edebilirsiniz.

http://dokunmatikbarkodsistemi.com/img/urunler/ok2.pngKasaya para ilave edebilir ve kasadan para alarak harcama yapabilirsiniz.

 

Özellikler: