Hırdavat Barkod Sİstemİ

UCUZLUK PAZARI, NALBUR, HIRDAVAT GİBİ İŞLETMELERİN İŞLEYİŞ YAPISINA UYGUNDUR. SEPET ÜRÜNLERİNİN EKRANDAN SATILMASI, KOLAY BARKOD BASMA, ÇOKLU KASADAN SATIŞ VE BİRÇOK ÖZELLİK MEVCUT…

 

 

BİLGİLENDİRME

Hırdavat  Nalbur, Ucuzluk mağazaları gibi çok sayıda  ürün çeşidine sahip  ve barkodsuz ürün oranı fazla  olan işletmelerin sistem ihtiyaçları diğer sektörlere göre daha farklıdır. Bunun farkında olarak geliştirdiğimiz sql tabanlı kullanımı kolay, ürün kayıt sınırı olmayan, kolay barkod çıkartma tekniğine sahip sistemimle işletmenizi kolayca yönetebileceksiniz.  


Firma hesapları,  veresiyeci hesapları, stok durumu, kasa takibi,  stoktaki ürün değeri, günlük veya iki tarih arasındaki karlılık, en çok satılan ürünler,  eksilen ürünlerin tespit edilebilmesi, kasiyer  yetkilendirmesi,  güncellenen ürünlere otomatik raf etiketi çıkartma, barkodsuz ürünlerin hızlı satılması, yoğun zamanlarda çift kasadan satış yapabilme gibi  daha birçok önemli özelliği bu sistemde bulabilirsiniz.


İşletmenize tam olarak hakim olabilmenizi sağlayan size zaman kazandıracak ve işletmenize değer katacak  bir sistemdir. Yıllık ödemesi yoktur. Süresiz kullanabilirsiniz.
Bu sistem, tüm barkod okuyucu ve  barkod yazıcılarla uyumludur.  Ayrıca, küçük barkodları daha rahat okuma ve  çalışma özelliğine sahiptir .Ürünlerinizde barkod yok ise barkod basarak kayıt altına almak çok kolaydır.


Sistemin kullanımı son derece  kolaydır .Tüm menülerin üzerinde Türkçe açıklamaları bulunmaktadır. Bilgisayar  bilginizin olmasına  gerek yoktur. Kasiyer değişimlerinde yeni kasiyere  ayrıca  eğitim vermeye  gerek olmaz.


Kullanıma Hazır Olarak Teslim Ediyoruz


Barkod Sistemini okuyucusu yazıcısı kurulmuş halde teslim ediyoruz. Ürün etiketlerinizi sizin istediğiniz gibi tasarlıyor sistemin kullanımını öğretiyoruz.


GENEL BAŞLIKLAR


 Barkodu olmayan ürünlere kolay barkod basımı
 Canlı Stok takibi-Stok seviye kontrolü
 Barkodsuz sepet ürünlerinin kolay satışı
 Dokunmatik ekran uyumlu Satış ekranı
 Barkodu kaybolan ürünü isimle arama
 Kolay iade kabul etme
 Para üstü göstergesi
 Hızlı ve kolay mal sayımı
 Firma-Müşteri Hesap Takibi
 Kasiyer  yetkilendirme .(yetkisiz kişiler stokları düzenleyemez)

 Şüpheli işlemler raporuyla art niyetli çalışan personeli bulma
 Firma-Müşteri ( detaylı )cari takibi
 Kasa takibi, iki tarih arasında kar takibi
 İşletme içerisinde  birden fazla noktada kullanılabilir.
 Birden fazla fiyat tanımlama
 Müşteri bekletme,ürün fiyat gör seçeneği
Masraflarınızı takip edebilirsiniz. 


    
SORUNSUZ BİR SİSTEM   

 Bu sistem gerek yazılım gerekse donanım konusunda sorun çıkartmayan bir sistemdir. Barkod otmasyonunda özel yazılımımızı kullanıyor ve donanımları titizlikle seçiyoruz. Müşterilerimiz yıllarca sorun yaşamadan sistemlerimizi kullanıyor.


SİSTEMİ KULLANMAK ÇOK KOLAY

Sistem tamamen Türkçe ve butonların üzerinde açıklamalar olduğu için kullanım açısından zorluk çekmeyeceksiniz. Bilgisayar bilgisi az olan müşterilerimiz 1 gün gibi kısa bir sürede programı rahatça kullanmaya başlıyor.

KULLANANLAR MEMNUN            

Bizi tercih eden müşterilerimiz kurduğumuz sistemlerden verdiğimiz destekten memnun. Programlarımız gelişmiş özellikli, kolay, hızlı ve ekonomiktir.

 

KURULUM AŞAMASI VE 7/24 TEKNİK DESTEK

Otomasyon sisteminde donanımların  tanıtılması, kalibrasyon ayarlarının yapılması, barkod etiketleri şablonlarının düzenlenmesi, kullanıcıların tanımlanarak yetkilendirilmesi  dahil her şey  isteğe bağlı olarak yerinde  yapılmaktadır. Kurulan sistemin ardından  programın işleyişine ilişkin detaylı eğitim verilmektedir.
Ayrıca, program içerisinde kullanım kılavuzu bulunmaktadır.
Yetkili satış bayilerimiz aracılığı ile Türkiye genelinde kurulum ve  kurulum sonrası 7/24 teknik destek hizmeti verilmektedir.

Donanımları ile birlikte satın alabileceğiniz hesaplı paketimizi incelemek için tıklayınız.