Lütfen Bekleyin...

Ürün detay

Şarküteri Barkod Sistemi -Terazili Tam Set

15600 TL
Açıklama:

Şarküteri Kullanımına Uygun Barkodlu Satış Sistemi (Her Şey Dahil)

Şarküteri ürünleri satışı yapan işletmelerin satış teknikleri dikkate alınarak hazırlanmış kullanımı son derece kolay otomasyon sistemidir. Sistem barkodlu terazi barkodunu tanır. Ürün kayıt sınırı yoktur.

Barkodlu Terazi Etiketini Okur 

Barkodlu terazi ile uyumludur. Teraziden çıkan barkodu kasada okuttuğunuzda ürün gramajını algılar, fiyatına göre hesaplayarak satış ekranına atar. Tüm terazilerden çıkan barkodlarla uyumludur.

Bu sistem android değildir. Sql tabanlı veri kapasitesi çok yüksek ticari işletmelerin güvenle kullanabileceği bir sistemdir.

Satış Ekranının kullanımı son derece kolaydır. Hızlı satış için kısa yol düğmeleri vardır ayrıca kısa yol düğmelerine resim de eklenebilmektedir.

Örnek: Ekmek düğmesine ekmek resmini koyabilirisiniz bu kullanıcıya büyük avantaj sağlamaktadır.

Ürün stok girişi çok kolaydır karmaşık işlemlerle uğraştırmaz. 3 tıklama ile stok girebilir ürünün satış fiyatını değiştirebilirsiniz.

Şarküteri Barkod Sistemi Paket İçeriği

1-) Satış Bilgisayarı i3 İşlemci Geniş Ekran (Yazılım lisanslanmış)

2-) Hızlı Satış Programı (Süresiz- Tüm Ürünler Yüklü)

3-) Lazer El Tipi Ayaklı Okuyucu (Elle Dokunmadan Okur)

4-) Barkodlu Terazi 

5-) 4000 barkod (Hediye)

Paket içerisinde donanım değişikliği yaparak bu ürüne daha uygun fiyata sahip olabilirsiniz.

Ayrıca Bakımları yapılmış sistemleri değerlendirebilirsiniz

Ürünler Tanımlı

Tüm şarküteri ürünleri hazır durumdadır. Hemen kullanmaya başlayabilirsiniz.

Aynı işletme içerisinde birden fazla satış noktası oluşturabilirsiniz. (Çift kasa- arka büro)

KURULUM AŞAMASI VE 7/24 TEKNİK DESTEK

Otomasyon sisteminde donanımların  tanıtılması, kalibrasyon ayarlarının yapılması, barkod etiketleri şablonlarının düzenlenmesi, kullanıcıların tanımlanarak yetkilendirilmesi dahil her şey  isteğe bağlı olarak yerinde yapılmaktadır. Kurulan sistemin ardından programın işleyişine ilişkin detaylı eğitim verilmektedir.

Ayrıca program içerisinde kullanım kılavuzu bulunmaktadır.

Yetkili satış bayilerimiz aracılığı ile Türkiye genelinde kurulum ve kurulum sonrası 7/24 teknik destek hizmeti verilmektedir.

Özellikler

http://dokunmatikbarkodsistemi.com/img/urunler/ok2.pngOnline terazi ile ve barkodlu terazi ile aynı anda çalışabilir. Tartım hızlı yapılır.

http://dokunmatikbarkodsistemi.com/img/urunler/ok2.pngÜrünler içerisinde hazır kaydedilmiştir. Ürün tanımlama zahmetinine girmeden barkod sistemini kullanmaya başlayabilirsiniz.
http://dokunmatikbarkodsistemi.com/img/urunler/ok2.pngSatış ekranındaki ürün düğmelerinde resim, fiyat ürün adı gözükmektedir. Ürün kayıt sınırı ve düğme sınırı yoktur.

http://dokunmatikbarkodsistemi.com/img/urunler/ok2.pngÜrün teraziye konulduğunda gramın bilgisayara iletilmesi için herhangi bir bekleme yapmaz.

http://dokunmatikbarkodsistemi.com/img/urunler/ok2.pngMüşteri gösterge ekranı sayesinde tartılan ürünleri ve toplam tutarı displayde görür.

http://dokunmatikbarkodsistemi.com/img/urunler/ok2.pngEkran düğmeleri 8 gruba ayrılmaktadır (Örnek:sucuk, salam, peynir, zeytin, muhtelif gibi)

http://dokunmatikbarkodsistemi.com/img/urunler/ok2.pngMüşteri bekletme özelliği bulunmaktadır istediğiniz kadar müşteriyi bekletebilirsiniz.(Kullanımı çok kolaydır)

http://dokunmatikbarkodsistemi.com/img/urunler/ok2.pngAlış ve satış raporlarını guruplandırabilir ya da detaylandırabilirsiniz. Hangi ürünün ne zaman satıldığını görebilirsiniz.

http://dokunmatikbarkodsistemi.com/img/urunler/ok2.png Çok satılan ürünleri raporlayabilirsiniz.

http://dokunmatikbarkodsistemi.com/img/urunler/ok2.png Extra gelir ve giderlerinizi kaydederek kasadan bağımsız olarak takibini yapabilirsiniz.

http://dokunmatikbarkodsistemi.com/img/urunler/ok2.pngBarkodsuz  ürünlere barkod basabilirsiniz. Ayrıca özel raf etiketleri çıkartabilirsiniz

http://dokunmatikbarkodsistemi.com/img/urunler/ok2.pngHızlı ve toplu raf etiketi+ barkod etiketi çıkartmaya uygun tasarlanmıştır. Barkod yazıcılardan ve lazer yazıcılardan çıktı alabilirsiniz.

http://dokunmatikbarkodsistemi.com/img/urunler/ok2.pngSistem Barkod okuyucularla uyumlu çalışmaktadır. (+2 barkod okuyucu aynı anda kullanılabilir)

http://dokunmatikbarkodsistemi.com/img/urunler/ok2.pngSatış esnasında toplam tutardan indirim uygulayabilirsiniz

http://dokunmatikbarkodsistemi.com/img/urunler/ok2.pngSatış anında pratik olarak ikinci fiyattan satabilirsiniz.

http://dokunmatikbarkodsistemi.com/img/urunler/ok2.pngMüşterinize bilgilendirme fişi verebilirsiniz. Bilgilendirme fişi vermek için normal yazıcı ve fiş yazıcısı kullanabilirsiniz.

http://dokunmatikbarkodsistemi.com/img/urunler/ok2.pngİki tarih arası hangi ürünlerden ne kadar satış yaptığınızı ne kadar kar yaptığınızı görebilirsiniz. İsterseniz satışlarınızı kategori bazında da raporlayabilirsiniz

http://dokunmatikbarkodsistemi.com/img/urunler/ok2.pngBarkodlu teraziler ile uyumlu çalışmaktadır. Teraziden gelen barkodları okutmanız yeterlidir.(Teraziye kablo çekmeye gerek yoktur)

http://dokunmatikbarkodsistemi.com/img/urunler/ok2.pngÜrünlere iki fiyat tanımlayabilirsiniz.

http://dokunmatikbarkodsistemi.com/img/urunler/ok2.pngVeresiyeci müşterilerinize müşteri kartı verebilirsiniz. Veresiye satışlarınızı Kart ile yapabilirsiniz

http://dokunmatikbarkodsistemi.com/img/urunler/ok2.pngİş yerinize gitmeden uzaktan istediğiniz zaman satışlarınızı kasanızı ne kadar kar ettiğinizi stoklarınızı vs görebilir çıktı alabilirisniz. (Uzaktan erişim, opsiyonel)

http://dokunmatikbarkodsistemi.com/img/urunler/ok2.pngGünün sonunda ne kadar kar yapıldığı görülebilir. Hangi ürünlerin satıldığı ayrıntılı olarak listelenebilir. (Haftalık, aylık, yıllık iki tarih arasında da nekadar kar ettiğinizi görebilirsiniz.)

http://dokunmatikbarkodsistemi.com/img/urunler/ok2.pngSistemde hızlı satış modülü bulunmaktadır. Tek tuşla okut ve sat yapabilirsiniz.


http://dokunmatikbarkodsistemi.com/img/urunler/ok2.pngVeresiye müşterileri detaylı takip edebilirsiniz. Ayrıca iki tarih arasında aldığı ürünlerin çıktısını verebilirsiniz.

http://dokunmatikbarkodsistemi.com/img/urunler/ok2.pngAynı anda birden fazla kasadan satış yapabilirsiniz. Farklı bir bilgisayardan arka depodan mal girişi yapabilirsiniz. (Opsiyonel)

http://dokunmatikbarkodsistemi.com/img/urunler/ok2.pngToptancı hesaplarının takibini detaylı olarak yapabilirsiniz. (Alınan faturalar yapılan ödemeler vs.)

http://dokunmatikbarkodsistemi.com/img/urunler/ok2.pngHer ürüne ayrı alt stok sınırı belirleyebilirsiniz. Sizin belirlediğiniz stoğun altına düştüğünde o ürün otomatik olarak azalanlar listesine eklenir.

http://dokunmatikbarkodsistemi.com/img/urunler/ok2.pngProgramı Kullanan her kullanıcıya ayrı şifre verilerek, yetkileri kısıtlanabilir. Satışları silmesi ve düzeltmesi önlenebilir. Böylece güvenle işçi çalıştırabilir stoklarınızı kontrol edebilirsiniz. Kayıp ve çalıntıları kolayca tespit edebilirsiniz. (Birden fazla kasiyer ve yetkili kaydedebilirsiniz)

http://dokunmatikbarkodsistemi.com/img/urunler/ok2.pngPara üstünü gösterir

http://dokunmatikbarkodsistemi.com/img/urunler/ok2.pngYapılan satışlar alışlar ödemeler, tahsilatlar, masraflar vs tüm işlemler programda kayıtlıdır. İstediğiniz tarihi raporlayabilirsiniz. Yıllar arası kar raporu alabilirsiniz.

http://dokunmatikbarkodsistemi.com/img/urunler/ok2.pngSatışları nakit kredi kartı veresiye olarak yapabilirsiniz. Daha sonra bu satışlarınızı ayrı ayrı rapolayabilirsiniz.

http://dokunmatikbarkodsistemi.com/img/urunler/ok2.pngVardiya takibi yapılabilir


http://dokunmatikbarkodsistemi.com/img/urunler/ok2.png Stok durumunuzu tek tıklamayla görebilirsiniz. Stoklarınızdaki ürünlerin alış fiyatından toplam tutarını satış fiyatından toplam tutarını görebilirsiniz. Ayrıca kategori bazında elinizde nekadar ürün kaldığını görebilirsiniz. (Temel gıda, tekel, temizlik kategori bazında stok takibi yapılabilir)

http://dokunmatikbarkodsistemi.com/img/urunler/ok2.pngHer kasiyerin satışları ve kar oranları ayrı olarak görülebilir.

http://dokunmatikbarkodsistemi.com/img/urunler/ok2.pngBozuk ve defolu ürünleri açıklamasını girerek stoktan düşebilirsiniz ve daha sonra istediğiniz zaman bunları raporlayabilirsiniz.

http://dokunmatikbarkodsistemi.com/img/urunler/ok2.pngHiç bilgisayar bilgisi olamyanlar dahi programı kolayca kullanabilir. Yardım dosyası sayesinde programda takıldığınız sorunları kolayca çözeceksiniz.

http://dokunmatikbarkodsistemi.com/img/urunler/ok2.png Verileri yedekleme bulunmaktadır ister cd ye isterseniz bilgisayarınıza kolayca yedek alabilirsiniz.

http://dokunmatikbarkodsistemi.com/img/urunler/ok2.pngSql veri tabanı kullanıldığı için program hızlı ve yüksek kapasitelidir. Programın kurulumu kolaydır. Program içerisinde yardım dosyası bulunmaktadır

http://dokunmatikbarkodsistemi.com/img/urunler/ok2.pngKasa takip modülü sayesinde Kasanızdaki net parayı kasanıza giren kasanızdan çıkan parayı, nakit, veresiye, kredi kartlı satışları, mal alımlarını cari isimleri ve açıklamalarıyla beraber görebilirsiniz, dökümünü alabilirsiniz.

http://dokunmatikbarkodsistemi.com/img/urunler/ok2.pngKasanızı bir sonraki güne devir edebilirsiniz.

http://dokunmatikbarkodsistemi.com/img/urunler/ok2.pngKasaya para ilave edebilir ve kasadan para alarak harcama yapabilirsiniz.

 

Özellikler: