Lütfen Bekleyin...

Ürün detay

Uygun Fiyata Dokunmatik Fırın Pastane Programı (Full Modüllü)

11250 TL
Açıklama:

Fırın ve Pastanelerde Güvenle Kullanabileceğiniz Dokunmatik Uyumlu Hızlı  Satış Sistemini Kullanımınıza Sunuyoruz

Sistem içerisinde tüm unlu mamullere ait ürünler resimleri ile birlikte tanımlanmış halde teslim edilmektedir. Kullanımı son derece kolay olan bu sistem ile stok takibi yapabilecek gramajlı ürünlerinizi zorlanmadan hızlı ve hatasız satabileceksiniz.

Adetli ürünleri satmakla gramajlı ürünleri satmak aynı rahatlıkta

Dokunmatik Satış Ekranının Olmasının Avantajları

Barkodsuz ürünleri tek tıklama ile satabiliyorsunuz, tartılı ürünleri de entegre terazi ile aynı rahatlıkta satmanızı sağlayan bu sistemi çok seveceksiniz.

Örnek: Terazi üzerine koyduğunuz baklavanın gram bilgisi aynı anda dokunmatik ekrana iletilir,yapmanız gereken ekranda baklava düğmesine tıklamak. Tartılı ürünlerinizi gramı gramına takip edin

İşletmeniz ne kadar yoğun olursa olsun sistem sizi yormaz ve yavaşlatmaz

Satış ekranında ürünlerin resimli isimli ve fiyatlı olarak gözükmesi ayrıca tüm düğmelerin orantılı büyüklükte ve anlaşılır açıklamalı olması, kasiyerlerin programı çok hızlı rahat ve hatasız kullanmasını sağlamaktadır. Sistem ile satış yapmak sistemsiz satış yapmaktan daha hızlı ve daha güvenlidir.

Hatasız hesaplama para üzerinin gösterilmesi, yapılan indirimlerin ve müşteriden alınmayan küçük küsuratların programa girilmesi çok kolay ve pratiktir.

Gün Sonu Kasa Takibi ve Gelişmiş Raporlama

Gelişmiş raporlama modülü sayesinde kasanızı ve stoklarınızı güvenle takip edebilirsiniz. Sistemde kuvvetli yetkilendirme kapasitesi bulunmaktadır. Bu sayede yetkisiz kişilerin stoklarınıza ve kasanıza müdahale etmesini engelleyebilirsiniz. Sistemin en önemli özelliklerinden bir tanesi stok girmeseniz dahi gün sonunda stok kontrolü yapabilirsiniz.

Ekonomik Paket

1-) Dokunmatik Satış Terminali

2-) Hızlı Satış Programı (Süresiz- Tüm Ürünler Yüklü)

3-) Lazer El Tipi Ayaklı Okuyucu (Elle Dokunmadan Okur)

4-) Fiş Yazıcı (Yazar Kasa Rulosu Kullanır- Raf Etiketi Yazar)

5-) Entegre Terazi

Yazılım lisanslıdır,  aylık- yıllık ödemesi yoktur.

Tüm market ürünleri ve güncel fiyatlarıyla birlikte kayıtlıdır.

İnternetten bağımsızdır.

Ayar gerekmez çalıştır kullan sistemdir.

7/24 teknik destek

Özellikler:

 

Sorunsuz Bir Sistem 

Bu sistem gerek yazılım gerekse donanım konusunda sorun çıkartmayan bir sistemdir. Fırın ve pastaneler için özel yazılımımızı kullanıyor ve donanımları titizlikle seçiyoruz. Müşterilerimiz senelerce sorun yaşamadan sistemlerimizi kullanıyor.

Kullananlar Memnun

Bizi tercih eden müşterilerimiz kurduğumuz sistemlerden ve verdiğimiz destekten memnun. Programlarımız gelişmiş özellikli, kolay, hızlı ve ekonomiktir.

Hazır Set Olarak Satılmaktadır- Çalıştır Kullan

Fırın pastane satış sistemi dokunmatik terminali, okuyucu ve yazıcı programı ayarlanmış kullanıma hazır olarak satılmaktadır. Tüm fırın pastane ürünleri düğmelere resimli olarak kaydedilmiş kullanıma hazır halde teslim edilmektedir.  Anında kullanıma başlanır.

Fırın ve pastaneler için vazgeçilmez bu ürüne sahip olmak için bize ulaşabilirsiniz.

24 ay garantili sıfır ürün ambalajında

10 yılı aşkın tecrübe bir çok sektörde yüzlerce referansımız mevcuttur