Lütfen Bekleyin...

Ürün detay

Tam Donanımlı Manav Barkod Sistemi- Yeni Nesil

10600 TL
Açıklama:

Manavlara Özel Hızlı Kullanıma Uygun Barkodsuz Satış Sistemi (Her Şey Dahil)

Manav ürünleri satışı yapan işletmelerin satış teknikleri dikkate alınarak hazırlanmış kullanımı son derece kolay otomasyon sistemidir. Sistem online terazi ve barkodlu terazi ile aynı anda çalışma özelliğine sahiptir. Ürün tartımı çok hızlı yapılmaktadır. Barkod çıkartmadan tartım yapma özelliğine sahip olduğu için sistemi kullanırken barkod masrafı olmaz.

Paket İçeriği

1-) Dokunmatik Satış Terminali (Yazılım lisanslanmış, ürünler resimli halde tanımlanmış)

2-) Hızlı Satış Programı (Süresiz- Tüm Ürünler Yüklü)

3-) Fiş Yazıcı (Mürekkepsiz, hızlı yazar- keser)

4-) Bilgisayarla Entegre Barkodlu Terazi (Gramaj bilgisini anlık bilgisayar aktarır)

Terazi İle Hızlı Sorunsuz Haberleşme 

Manavlar için özel satış ekranı bulunmaktadır ürünü terazi üzerine koyup ilgili ürüne tıkladığınızda tartım yapılmış olur herhangi bir bekleme söz konusu değildir. Manavların yoğunluğu kasada tartımın ve hesaplamanın hızlı yapılması gerektiği  dikkate alınarak hazırlanmış satış ekranı sayesinde işlemler çok hızlı yapılmaktadır.

Bu sistem anroid değildir. Sql tabanlı veri kapasitesi çok yüksek ticari işletmelerin güvenle kullanabileceği bir sistemdir.

Satış ekranının kullanımı son derece kolaydır. Hızlı satış için kısa yol düğmeleri vardır. Ayrıca kısa yol düğmelerine resim de eklenebilmektedir.

Örnek:Domates düğmesine domatesin resmini koyabilirisiniz. Bu kullanıcıya büyük avantaj sağlamaktadır.

Ürün stok girişi çok kolaydır karmaşık işlemlerle uğraştırmaz. 3 tıklama ile stok girebilir ürünün satış fiyatını değiştirebilirsiniz.

Ürünler Resimli Olarak Tanımlı

Tüm manav ürünleri resimleri ile birlikte hazır durumdadır. Hemen kullanamaya başlayabilirsiniz. Aynı işletme içerisinde birden fazla satış noktası oluşturabilirsiniz. (Çift kasa-arka büro)

KURULUM AŞAMASI VE 7/24 TEKNİK DESTEK

Otomasyon sisteminde donanımların  tanıtılması, kalibrasyon ayarlarının yapılması, barkod etiketleri şablonlarının düzenlenmesi, kullanıcıların tanımlanarak yetkilendirilmesi  dahil her şey  isteğe bağlı olarak yerinde  yapılmaktadır. Kurulan sistemin ardından  programın işleyişine ilişkin detaylı eğitim verilmektedir.

Ayrıca, program içerisinde kullanım kılavuzu bulunmaktadır.

Yetkili satış bayilerimiz aracılığı ile Türkiye genelinde kurulum ve  kurulum sonrası 7/24 teknik destek hizmeti verilmektedir.

Kompleks Yapı 

Kompleks yapıdadır yer kaplamaz. Okutma, tartma, yazdırma tek noktadan yapılmaktadır. 

Dokunmatik ekranlıdır. Ekranda resimli ürün düğmeleri bulunmaktadır. Klavyeye ihtiyaç duymadan kullanıma uygundur.

Gösterge paneli sayesinde müşteri tartılan ürünleri görmektedir.

DETAYLI ÖZELLİKLER

http://dokunmatikbarkodsistemi.com/img/urunler/ok2.pngOnline terazi ile ve barkodlu terazi ile aynı anda çalışabilir. Tartım hızlı yapılır.

http://dokunmatikbarkodsistemi.com/img/urunler/ok2.pngÜrünler içerisinde hazır kaydedilmiştir .Ürün tanımlama zahmetinine girmeden barkod sistemini kullanmaya başlayabilirsiniz.
http://dokunmatikbarkodsistemi.com/img/urunler/ok2.pngSatış ekranındaki ürün düğmelerinde resim, fiyat ve ürün adı gözükmektedir. Ürün kayıt sınırı ve düğme sınırı yoktur.

http://dokunmatikbarkodsistemi.com/img/urunler/ok2.pngÜrün teraziye konulduğunda gramın bilgisayara iletilmesi için herhangi bir bekleme yapmaz.

http://dokunmatikbarkodsistemi.com/img/urunler/ok2.pngMüşteri gösterge ekranı sayesinde tartılan ürünleri ve toplam tutarı displayde görür.

http://dokunmatikbarkodsistemi.com/img/urunler/ok2.pngTerazi tuşlarına hiç dokunmadan tartım yapılmaktadır. .

http://dokunmatikbarkodsistemi.com/img/urunler/ok2.pngDokunmatik düğmeler 10 gruba ayrılmaktadır (örnek:sebze,meyve,bakliyat,muhtelif …gibi)

http://dokunmatikbarkodsistemi.com/img/urunler/ok2.pngMüşteri bekletme özelliği bulunmaktadır.  İstediğiniz kadar müşteriyi bekletebilirsiniz.(Kullanımı çok kolaydır)

http://dokunmatikbarkodsistemi.com/img/urunler/ok2.pngAlış ve satış raporlarını guruplandırabilir ya da detaylandırabilirsiniz. Hangi ürünün ne zaman satıldığını görebilirsiniz.

http://dokunmatikbarkodsistemi.com/img/urunler/ok2.png Çok satılan ürünleri  raporlayabilirsiniz.

http://dokunmatikbarkodsistemi.com/img/urunler/ok2.png Extra gelir ve giderlerinizi kaydederek  kasadan bağımsız olarak takibini yapabilirsiniz.

http://dokunmatikbarkodsistemi.com/img/urunler/ok2.pngBarkodsuz  ürünlere barkod basabilirsiniz .Ayrıca özel raf etiketleri çıkartabilirsiniz.

http://dokunmatikbarkodsistemi.com/img/urunler/ok2.png(Hızlı ve Toplu raf etiketi+Barkod etiketi çıkartmaya uygun tasarlanmıştır)-barkod yazıcılardan ve lazer yazıcılardan çıktı alabilirsiniz..

http://dokunmatikbarkodsistemi.com/img/urunler/ok2.pngSistem barkod okuyucularla uyumlu çalışmaktadır. (+2 barkod okuyucu aynı anda kullanılabilir)

http://dokunmatikbarkodsistemi.com/img/urunler/ok2.pngSatış esnasında toplam tutardan indirim uygulayabilirsiniz

http://dokunmatikbarkodsistemi.com/img/urunler/ok2.pngSatış anında pratik olarak ikinci fiyattan satabilirsiniz.

http://dokunmatikbarkodsistemi.com/img/urunler/ok2.pngMüşterinize bilgilendirme fişi verebilirsiniz. Bilgilendirme fişi vermek için normal yazıcı ve fiş yazıcısı kullanabilirsiniz.

http://dokunmatikbarkodsistemi.com/img/urunler/ok2.pngİki tarih arası hangi ürünlerden ne kadar satış yaptığınızı ne kadar kar yaptığınızı görebilirsiniz. İsterseniz satışlarınızı kategori bazında da  raporlayabilirsiniz

http://dokunmatikbarkodsistemi.com/img/urunler/ok2.pngBarkodlu teraziler ile uyumlu çalışmaktadır. Teraziden gelen barkodları okutmanız yeterlidir.(teraziye kablo çekmeye gerek yoktur)

http://dokunmatikbarkodsistemi.com/img/urunler/ok2.pngÜrünlere üç fiyat tanımlayabilirsiniz.

http://dokunmatikbarkodsistemi.com/img/urunler/ok2.pngVeresiyeci müşterilerinize müşteri kartı verebilirsiniz. Veresiye satışlarınızı kart ile yapabilirsiniz

http://dokunmatikbarkodsistemi.com/img/urunler/ok2.pngİş yerinize gitmeden uzaktan istediğiniz zaman  satışlarınızı, kasanızı ne kadar kar ettiğinizi stoklarınızı vs… görebilir ve çıktı alabilirisniz. (Uzaktan erişim) (opsiyonel)

http://dokunmatikbarkodsistemi.com/img/urunler/ok2.pngGünün sonunda  ne kadar kar yapıldığı görülebilir. Hangi ürünlerin satıldığı ayrıntılı olarak listelenebilir. (haftalık, aylık ve yıllık olarak iki tarih arasında  ne kadar kar ettiğinizi görebilirsiniz.)

http://dokunmatikbarkodsistemi.com/img/urunler/ok2.pngSistemde hızlı satış modülü bulunmaktadır. Tek tuşla "Okut ve Sat"  yapabilirsiniz.

http://dokunmatikbarkodsistemi.com/img/urunler/ok2.pngVeresiye müşterileri detaylı takip edebilirsiniz. Ayrıca iki tarih arasında aldığı ürünlerin çıktısını verebilirsiniz.

http://dokunmatikbarkodsistemi.com/img/urunler/ok2.pngAynı anda birden fazla kasadan satış yapabilirsiniz.. Farklı bir bilgisayardan arka depodan ürün-mal girişi yapabilirsiniz.(opsiyonel)

http://dokunmatikbarkodsistemi.com/img/urunler/ok2.pngToptancı hesaplarının takibini detaylı olarak  yapabilirsiniz. (alınan faturalar yapılan ödemeler vs.)

http://dokunmatikbarkodsistemi.com/img/urunler/ok2.pngHer ürüne ayrı alt stok sınırı belirleyebilirsiniz. Sizin belirlediğiniz stoğun altına düştüğünde o ürün otomatik olarak azalanlar listesine eklenir.

http://dokunmatikbarkodsistemi.com/img/urunler/ok2.pngProgramı kullanan her kullanıcıya ayrı şifre verilerek yetkileri kısıtlanabilir. Satışları silmesi ve düzeltmesi önlenebilir. Böylece güvenle işçi çalıştırabilir ve stoklarınızı kontrol edebilirsiniz. Kayıp ve çalıntıları kolayca tespit edebilirsiniz.(birden fazla kasiyer ve yetkili kaydedebilirsiniz)

http://dokunmatikbarkodsistemi.com/img/urunler/ok2.pngPara üstünü gösterir

http://dokunmatikbarkodsistemi.com/img/urunler/ok2.pngYapılan satışlar alışlar ödemeler, tahsilatlar, masraflar vs tüm işlemler programda kayıtlıdır. İstediğiniz tarihi raporlayabilirsiniz. Yıllar arası kar raporu alabilir siniz.

http://dokunmatikbarkodsistemi.com/img/urunler/ok2.pngSatışları nakit, kredi kartı veresiye olarak yapabilirsiniz. Daha sonra bu satışlarınızı ayrı ayrı raporlayabilirsiniz.

http://dokunmatikbarkodsistemi.com/img/urunler/ok2.pngVardiya takibi yapılabilir


http://dokunmatikbarkodsistemi.com/img/urunler/ok2.png Stok durumunuzu tek tıklamayla  görebilirsiniz. Stoklarınızdaki ürünlerin alış fiyatından toplam tutarını ve satış fiyatından toplam tutarını görebilirsiniz. Ayrıca kategori bazında elinizde ne kadar ürün kaldığını görebilirsiniz.(sebze ve meyve gibi kategori bazında stok takibi yapılabilir)

http://dokunmatikbarkodsistemi.com/img/urunler/ok2.pngHer kasiyerin satışları ve kar oranları ayrı olarak görülebilir.

http://dokunmatikbarkodsistemi.com/img/urunler/ok2.pngBozuk ve defolu ürünleri açıklamasını girerek stoktan düşebilirsiniz ve daha sonra istediğiniz zaman bunları raporlayabilirsiniz.

http://dokunmatikbarkodsistemi.com/img/urunler/ok2.pngHiç bilgisayar bilgisi olmayanlar dahi programı kolayca kullanabilir. Yardım dosyası sayesinde programda takıldığınız sorunları kolayca çözeceksiniz.

http://dokunmatikbarkodsistemi.com/img/urunler/ok2.png Verileri yedekleme bulunmaktadır. İster cd ye isterseniz bilgisayarınıza kolayca yedek alabilirsiniz.

http://dokunmatikbarkodsistemi.com/img/urunler/ok2.pngSql veri tabanı kullanıldığı için program hızlı ve yüksek kapasitelidir. Programın kurulumu kolaydır. .Program içerisinde yardım dosyası bulunmaktadır.

http://dokunmatikbarkodsistemi.com/img/urunler/ok2.pngKasa takip modülü sayesinde kasanızdaki net parayı, kasanıza giren ve kasanızdan çıkan parayı, nakit, veresiye, kredi kartlı satışları, mal alımları ve cari isimlerini açıklamalarıyla beraber görebilirsiniz, dökümünü alabilirsiniz.

http://dokunmatikbarkodsistemi.com/img/urunler/ok2.pngKasanızı bir sonraki güne devir edebilirsiniz.

http://dokunmatikbarkodsistemi.com/img/urunler/ok2.pngKasaya para ilave edebilir ve kasadan para alarak harcama yapabilirsiniz.

 

 

Özellikler: