Lütfen Bekleyin...

Ürün detay

Kantin Barkod Sistemi - Ürünler Resimli

9350 TL
Açıklama:

Kantin İçin Hızlı Satışa Uygun

Her işletmenin kendine özel satış teknikleri  farklı ihtiyaçları bulunmaktadır. Bu ihtiyaçlara cevap verebilecek bir sistemin kullanılması önemlidir. Devamlı hızlı müşteri akışının olduğu kantin büfe  gibi işletmeler için hazırladığımız sistemin özelliklerini inceleyebilirsiniz

Kantin Büfe Satış Otomasyonu Paket İçeriği

1-) Dokunmatik Satış Terminali (Yazılım içerisinde lisanslanmıştır. Ürünler fiyatlı olarak kaydedilmiştir)

2-) Hızlı Satış Programı (Süresiz- Tüm Ürünler Yüklü)

3-) Fiş Yazıcı (Yazar Kasa Rulosu Kullanır- Raf Etiketi Yazar)

4-) Yeni Nesil Masa Üstü Okuyucu (Mükemmel Okuma Kalitesi)

Ayrıca temiz bakımları yapılmış sistemleri değerlendirebilirsiniz

Hızlı Satışa Uygun- Sınırsız Müşteri Bekletme

Bu sistemi set olarak aldığınızda birbiri ile uyumlu çalışan donanımlara sahip olmuş olursunuz. Hassas dokunmatik ekranı örümcek ağı lazer okuyucusu ve ekrandaki resimli ürün düğmeleri sayesinde okutarak sattığınız ürünlerde (gofret,su,kola) ya da barkodu olmayan dokunarak sattığınız ürünlerde (tost,hamburger,çay,limonata) zorluk çekmeyecek zaman kaybı yaşamayacaksınız. Satış esnasında ekstra farklı ürün almak isteyen müşterileri kolayca beklemeye alabilirsiniz.

Farklı Fiyat Uygulama- Kolay Para Üstü Hesaplama

Kurumlarda ya da özel satış yerlerinde müşteriye ayrı fiyat personele ayrı fiyat uygulaması yapabilirsiniz. Yapılan satışları cari üzerine kayıt edebilir ay sonunda dökümünü alabilirsiniz. Satış sonrası sistem otomatik olarak belde yazdırmaktadır. Ayrıca personele ya da aylık ödeme yapan müşterilerinize kart verebilirsiniz. Bu kart sayesinde satış ekranındaki ürünleri temassız olarak kart sahibinin hesabına aktarabilirsiniz.

Peşin satışlarda yanlış paraüstü hesaplamasını ortadan kaldırır. Satış tamamlandığında para üstü ekranı otomatik açılır.

Kullanımı Kolay- Aynı Ekranda Birden Fazla Özellik

Ürün tanımlama, fiyat değiştirme, kasa takibi, günlük satışların takibi,kasiyerlerin takibi ve diğer özelliklere erişim kolaydır. Karmaşık ekranlarla uğraşmadan direkt tek tıklama ile istenilen ekrana gidebilirsiniz. Sistem tamamen türkçe ve butonların üzerinde açıklamalar olduğu için kullanım açısından zorluk çekmeyeceksiniz. Bilgisayar bilgisi az olan müşterilerimiz 1 gün gibi kısa bir sürede programı rahatça kullanmaya başlıyor.

Hataları Ortadan Kaldırır- Zaman Kazandırır

Barkod sistemi işyerinizde günlük işlerin hatasız hızlı ve kolay yapılmasını  ve yapılan tüm işlemlerin kayıt altına alınmasını sağlayan bir otomasyon sistemidir. Daha önce elle yapılan hesapların tamamını program sizin yerinize yapar. Böylece işletme sahibine kolaylık, zaman tasarrufu, doğru hesap yapılması gibi avantajlar sağlamış olur.

Örnek olarak; eksilen ürünlerin takibi,kasa takibi, firma hesaplarının takibi gerektiğinde eski faturaların raporlanması, iki tarih arasında isletmenin karlılık durumu ve daha bir çok bilgiye gibi bilgilere anında ulaşabilirsiniz

Ürün Hakkında Bilgilendirme

Bu paket içerisinde kantin büfe için gerekli olan donanımlar ve gelişmiş barkodlu satış yazılımı mevcuttur. Fiş yazıcı, dokunmatik terminal, açılı masa üstü lazer okuyucunun ayarları yapılmış kantin büfe ürünleri resimleri ile birlikte ekrana tanımlanmıştır. (Tanımlı ürünlere kendinizde ürün ilavesi yapabilir yada tanımlı ürünlerden istemediklerinizi silebilirsiniz)

KURULUM AŞAMASI VE 7/24 TEKNİK DESTEK

Otomasyon sisteminde donanımların tanıtılması, kalibrasyon ayarlarının yapılması, barkod etiketleri şablonlarının düzenlenmesi, kullanıcıların tanımlanarak yetkilendirilmesi dahil her şey  isteğe bağlı olarak yerinde yapılmaktadır. Kurulan sistemin ardından programın işleyişine ilişkin detaylı eğitim verilmektedir.

Ayrıca program içerisinde kullanım kılavuzu bulunmaktadır.

Yetkili satış bayilerimiz aracılığı ile Türkiye genelinde kurulum ve  kurulum sonrası 7/24 teknik destek hizmeti verilmektedir.

GENEL BAŞLIKLAR

 Hızlı satışa uygun yapı, müşteri bekletme, müşteriye özel fiyat uygulama, satış esnasında
 Tanımlı ve dizilmiş kantin ürünleri, hızlı ürün tanımlama, kolay fiyat değişikliği, hızlı stok girişi, firma- veresiye hesaplarının takibi
 Para üzeri hesaplama, ürünü satmadan fiyatını görme, kolay ürün iade alma
 Kasa, kar, kasiyer, gelir, gider takibi
 Barkodu kaybolan ürünleri isimle satma
 Hızlı ürün sayım modülü (Sayım yapmak çok kolay)
 

DETAYLI ÖZELLİKLER

http://dokunmatikbarkodsistemi.com/img/urunler/ok2.png Barkodlu kantin ürünleri ve barkodsuz kantin ürünleri sisteme tanımlıdır  

http://dokunmatikbarkodsistemi.com/img/urunler/ok2.png Barkodu olmayan ürünleri dokunmatik butonlara atayarak barkod çıkartmadan kolayca satışını yapabilirsiniz

http://dokunmatikbarkodsistemi.com/img/urunler/ok2.png Sistemde hızlı satış modülü bulunmaktadır. Tek tuşla okut ve sat yapabilirsiniz.

http://dokunmatikbarkodsistemi.com/img/urunler/ok2.png Ürünlere 3 fiyat tanımlayabilirsiniz. Satış ekranında pratik olarak personele özel fiyat uygulaması yapabilirsiniz.

http://dokunmatikbarkodsistemi.com/img/urunler/ok2.png Veresiyeci müşterilerinize müşteri kartı verebilirsiniz. Veresiye satışlarınızı kart ile temassız yapabilirsiniz

http://dokunmatikbarkodsistemi.com/img/urunler/ok2.png Her veresiye müşterinize ayrı veresiye limiti belirleyebilirsiniz.

http://dokunmatikbarkodsistemi.com/img/urunler/ok2.png Satış esnasında toplam tutardan indirim uygulayabilirsiniz

http://dokunmatikbarkodsistemi.com/img/urunler/ok2.png Sistem barkod okuyucularla uyumlu çalışmaktadır. (+2 barkod okuyucu aynı anda kullanılabilir)

http://dokunmatikbarkodsistemi.com/img/urunler/ok2.png Mouse klavyeye dokunmadan satış ekranını kullanabilirsiniz

http://dokunmatikbarkodsistemi.com/img/urunler/ok2.png  Satış bekletme özelliği sayesinde istediğiniz kadar müşteriyi bekletebilirsiniz. (Kullanımı çok pratik)

http://dokunmatikbarkodsistemi.com/img/urunler/ok2.png Hesap makinesine gerek kalmadan kolayca para üstünü programda görebilirsiniz

http://dokunmatikbarkodsistemi.com/img/urunler/ok2.png Aynı anda birden fazla kasadan satış yapabilirsiniz. Farklı bir bilgisayardan arka depodan mal girişi yapabilirsiniz. (Opsiyonel)

http://dokunmatikbarkodsistemi.com/img/urunler/ok2.png Yapılan satışlar alışlar ödemeler, tahsilatlar, masraflar vs tüm işlemler programda tutulur. İstediğiniz tarihe giderek o gün yapılan işlemleri görebilirsiniz. Yıllar arası alış, satış, kar raporu alabilirsiniz.

http://dokunmatikbarkodsistemi.com/img/urunler/ok2.png Satışlarınızı nakit kredi kartı veresiye olarak yapabilirsiniz. Daha sonra bu satışlarınızı ayrı ayrı raporlayabilirsiniz.

http://dokunmatikbarkodsistemi.com/img/urunler/ok2.png Vardiya Takibi yapabilirsiniz (24 saat çalışan işletmeler için uygundur)

http://dokunmatikbarkodsistemi.com/img/urunler/ok2.png Her kasiyerin satışları ve kar oranları ayrı olarak raporlanabilir.

http://dokunmatikbarkodsistemi.com/img/urunler/ok2.png Günün sonunda nekadar kar yapıldığı görülebilir. Hangi ürünlerin satıldığı ayrıntılı olarak listelenebilir. (Haftalık, aylık, yıllık iki tarih arasında da ne kadar kar ettiğinizi görebilirsiniz.)

http://dokunmatikbarkodsistemi.com/img/urunler/ok2.png Müşterinize bilgilendirme fişi verebilirsiniz. Bilgilendirme fişi vermek için normal yazıcı ve fiş yazıcısı kullanabilirsiniz.

http://dokunmatikbarkodsistemi.com/img/urunler/ok2.png İki tarih arası hangi ürünlerden ne kadar satış yaptığınızı, ne kadar kar yaptığınızı görebilirsiniz. İsterseniz satışlarınızı kategori bazında da  raporlayabilirsiniz

http://dokunmatikbarkodsistemi.com/img/urunler/ok2.png Barkodlu teraziniz olmasa bile kilo ve gram ile kolayca satış yapabilirsiniz

http://dokunmatikbarkodsistemi.com/img/urunler/ok2.pngGider isimleri oluşturarak giderlerinizi takip edebilir raporlayabilirsiniz.
http://dokunmatikbarkodsistemi.com/img/urunler/ok2.png Hatırlatma ekranı bulunmaktadır. Ödemelerinizi ve hatırlanması gereken notlarınızı istediğiniz bir tarihte hatırlatılmak üzere programa kayıt edebilirsiniz.

http://dokunmatikbarkodsistemi.com/img/urunler/ok2.png Alış ve satış raporlarını guruplandırabilir ya da detaylandırabilirsiniz. Hangi ürün ne zaman satıldığını görebilrsiniz.

http://dokunmatikbarkodsistemi.com/img/urunler/ok2.png En çok satılan ve hiç satılmayan ürünleri raporlayabilirsiniz.

http://dokunmatikbarkodsistemi.com/img/urunler/ok2.png Extra gelir ve giderlerinizi kayıt ederek  kasadan bağımsız olarak takibini yapabilirsiniz.

http://dokunmatikbarkodsistemi.com/img/urunler/ok2.png Çalıştırdığınız personellerin maaş ,avans vs takibini yapabilirsiniz.

http://dokunmatikbarkodsistemi.com/img/urunler/ok2.png Sayım modülü. Ürün sayımı yapmak eksik tespit etmek çok pratik. Satışı durdurmadan sayım yapılabilir. İster çevrim içi isterseniz programdan bağımsız sayım yapma imkanı sağlamaktadır. (Opsiyonel)

http://dokunmatikbarkodsistemi.com/img/urunler/ok2.png İş yerinize gitmeden uzaktan istediğiniz zaman satışlarınızı kasanızı ne kadar kar ettiğinizi stoklarınızı vs görebilir çıktı alabilirisniz. (Uzaktan erişim, opsiyonel)

http://dokunmatikbarkodsistemi.com/img/urunler/ok2.png Barkodu olmayan ürünlere barkod etiketi çıkartabilirsiniz.  Ayrıca özel raf etiketleri çıkartabilirsiniz (Hızlı ve Toplu raf etiketi+Barkod etiketi çıkartma modülü) barkod yazıcılardan ve lazer yazıcılardan baskı çıkartabilirsiniz.

http://dokunmatikbarkodsistemi.com/img/urunler/ok2.png Veresiye müşterilerinizin borçlarını detaylı takip edebilirsiniz. Ayrıca iki tarih arası aldığı ürünlerin dökümünü hesap extresini verebilirsiniz.

http://dokunmatikbarkodsistemi.com/img/urunler/ok2.png Barkodlu sisteme ilk geçtiğinizde var olan veresiyeci hesaplarını programa aktarmak çok kolay

http://dokunmatikbarkodsistemi.com/img/urunler/ok2.png Toptancı hesaplarının takibini  detaylı olarak yapabilirsiniz. (Alınan faturalar yapılan ödemeler vs.)

http://dokunmatikbarkodsistemi.com/img/urunler/ok2.png Ürün tanıtmak ve ürünlerin fiyatlarını değiştirmek çok hızlı ve kolaydır.

http://dokunmatikbarkodsistemi.com/img/urunler/ok2.pngHer ürüne ayrı alt stok sınırı belirleyebilirsiniz. Sizin belirlediğiniz stoğun altına düştüğünde o ürün otomatik olarak azalanlar listesine eklenir.

http://dokunmatikbarkodsistemi.com/img/urunler/ok2.png Programı Kullanan her kasiyere ayrı şifre verilebilir, yetkileri kısıtlanabilir. Kayıtları silmesi ve düzeltmesi önlenebilir. Böylece güvenle işçi çalıştırabilir stoklarınıza tam olarak hakim olabilirsiniz. Kayıp ve çalıntıları kolayca tespit edebilirsiniz. (birden fazla kasiyer ve yetkili tanımlayabilirsiniz)

http://dokunmatikbarkodsistemi.com/img/urunler/ok2.png Ürün fiyatlarını kolayca değiştirebilirsiniz.

http://dokunmatikbarkodsistemi.com/img/urunler/ok2.png Stok durumunuzu tek tıklamayla görebilirsiniz. Stoklarınızdaki ürünlerin alış fiyatından toplam tutarını satış fiyatından toplam tutarını görebilirsiniz. Ayrıca kategori bazında elinizde ne kadar ürün kaldığını görebilirsiniz. (Temel gıda, içecek, bisküvi kategori bazında stok takibi yapılabilir)

http://dokunmatikbarkodsistemi.com/img/urunler/ok2.png Bozuk ve defolu ürünleri açıklamasını girerek stoktan düşebilirsiniz ve daha sonra istediğiniz zaman bunları raporlayabilirsiniz.

http://dokunmatikbarkodsistemi.com/img/urunler/ok2.png Hiç bilgisayar bilginiz olmasa bile programı kolayca kullanabilirsiniz. Yardım dosyası sayesinde programda takıldığınız sorunları kolayca çözebilirsiniz.

http://dokunmatikbarkodsistemi.com/img/urunler/ok2.png Otomatik yedekleme modülü sayesinde ister cd ye isterseniz bilgisayarınıza kolayca yedek alabilirsiniz.

http://dokunmatikbarkodsistemi.com/img/urunler/ok2.pngSql veri tabanı kullanıldığı için program hızlı ve yüksek kapasitelidir. Programın kurulumu kolaydır.program içerisinde yardım dosyası bulunmaktadır

http://dokunmatikbarkodsistemi.com/img/urunler/ok2.pngKasa Takip modülü sayesinde kasanızdaki net parayı, kasanıza giren ve kasanızdan çıkan parayı, nakit, veresiye, kredi kartlı satışları, mal alımlarını ve cari isimlerini açıklamalarıyla beraber görebilirsiniz, dökümünü alabilirsiniz.

http://dokunmatikbarkodsistemi.com/img/urunler/ok2.png Kasanızı bir sonraki güne devir edebilirsiniz.

http://dokunmatikbarkodsistemi.com/img/urunler/ok2.pngKasaya para ilave edebilir ve kasadan para alarak harcama yapabilirsiniz.

Özellikler: