Lütfen Bekleyin...

Ürün detay

Dokunmatik Barkod Sistemi- Plus Set

9350 TL
Açıklama:

Sorunsuz Bir Sistem

Bu sistem gerek yazılım gerekse donanım konusunda sorun çıkartmayan bir sistemdir. Barkod otomasyonunda özel yazılımımızı kullanıyor donanımları titizlikle seçiyoruz. Müşterilerimiz yıllarca sorun yaşamadan sistemlerimizi kullanıyor.

Kullananlar Memnun

Bizi tercih eden müşterilerimiz kurduğumuz sistemlerden verdiğimiz destekten memnun. Programlarımız gelişmiş özellikli, kolay, hızlı ve ekonomiktir.


Sistemi Kullanmak Çok Kolay

Sistem tamamen türkçe ve butonların üzerinde açıklamalar olduğu için kullanım açısından zorluk çekmeyeceksiniz. Bilgisayar bilgisi az olan müşterilerimiz 1 gün gibi kısa bir sürede programı rahatça kullanmaya başlıyor.

Plus Paket İçeriği

1-) Dokunmatik Satış Terminali (Yazılım içerisinde Lisanslanmıştır. Ürünler Fiyatlı olarak kaydedilmiştir)

2-) Yeni Nesil Masa Üstü Okuyucu (Mükemmel Okuma Kalitesi)

3-) Fiş Yazıcı (Yazar Kasa Rulosu Kullanır- Raf Etiketi Yazar)

Ayrıca temiz bakımları yapılmış sistemleri değerlendirebilirsiniz

Ekonomik paketi incelemek için tıklayınız

Genel Açıklama

Barkod sistemi işyerinizde günlük işlerin hatasız hızlı ve kolay yapılmasını ve yapılan tüm işlemlerin kayıt altına alınmasını sağlayan bir otomasyon sistemidir. Daha önce elle yapılan hesapların tamamını program sizin yerinize yapar. Böylece işletme sahibine kolaylık, zaman tasarrufu, doğru hesap yapılması gibi avantajlar sağlamış olur.

Örnek olarak; eksilen ürünlerin takibi,kasa takibi, firma hesaplarının takibi gerektiğinde eski faturaların raporlanması, iki tarih arasında isletmenin karlılık durumu ve daha bir çok bilgiye gibi bilgilere anında ulaşabilirsiniz

Dokunmatik Satış Ekranının Olmasının Avantajları

Ürünler barkodsuz olsa dahi bu sistem sayesinde çok hızlı satış yapılabilmektedir. Barkodu olmayan ürünlere otomatik numara vererek satış ekranındaki dokunmatik butonlara kaydetikten sonra ister dokunarak ister barkodunu okutarak hızlıca satışını yapabilirsiniz. Dokunmatik sistemin size sağladığı avantajlar sayesinde yoğun müşteri trafiğinde dahi hiç müşterileri hiç bekletmeden satış yapabileceksiniz.

Hazır Set Olarak Satılmaktadır- Çalıştır Kullan

Barkod sistemi bilgisayarı okuyucusu yazıcısı programı ayarlanmış ve kullanıma hazır olarak satılmaktadır.İşletme sahibinin herhangi bir ayar yapmasına gerek yoktur. Hemen kullanmaya başlayabilir.

Ürün Hakkında Bilgilendirme

Bu paket içerisinde ayarları yapılmış kullanıma hazır dokunmatik bilgisayarlı barkod sistemi  bulunmaktadır.Kullanmaya başlamak için prize takıp çalıştırdıktan sonra destek numaranızı aramanız yeterli.

KURULUM AŞAMASI VE 7/24 TEKNİK DESTEK

Otomasyon sisteminde donanımların tanıtılması, kalibrasyon ayarlarının yapılması, barkod etiketleri şablonlarının düzenlenmesi, kullanıcıların tanımlanarak yetkilendirilmesi dahil her şey  isteğe bağlı olarak yerinde yapılmaktadır. Kurulan sistemin ardından programın işleyişine ilişkin detaylı eğitim verilmektedir.

Ayrıca program içerisinde kullanım kılavuzu bulunmaktadır.

Yetkili satış bayilerimiz aracılığı ile Türkiye genelinde kurulum ve  kurulum sonrası 7/24 teknik destek hizmeti verilmektedir.

 

GENEL BAŞLIKLAR

 Kasa takibi
 Hızlı ürün tanımlama (Sınırsız ürün kaydetme)
 Otomatik barkod oluşturma
 Para üzeri Hesaplama
 Toptancı- veresiyeci detaylı hesap takibi
 İstege özel raf etiketi basma
 Sınırsız satış bekletme özelliği
 Gelir gider Takibi
 Barkodu kaybolan ürünleri isimle satma
 Hızlı ürün sayım modülü (Sayım yapmak çok kolay)
 Fiyat gör.
 Kolay ürün iade alma
 Kolay barkod etileti çıkartma

DETAYLI ÖZELLİKLER

http://dokunmatikbarkodsistemi.com/img/urunler/ok2.pngGider isimleri oluşturarak giderlerinizi takip edebilir raporlayabilirsiniz.

http://dokunmatikbarkodsistemi.com/img/urunler/ok2.pngBarkodu olmayan ürünleri dokunmatik butonlara atayarak barkod çıkartmadan kolayca satışını yapabilirsiniz

http://dokunmatikbarkodsistemi.com/img/urunler/ok2.pngDokunmatik butonları 8 farklı kategoriye ayırabilirsiniz (Örnek:sebze, meyve,bakliyat, çerez, muhtelif gibi)

http://dokunmatikbarkodsistemi.com/img/urunler/ok2.pngSatış bekletme özelliği sayesinde istediğiniz kadar müşteriyi bekletebilirsiniz. (Kullanımı çok pratik)

http://dokunmatikbarkodsistemi.com/img/urunler/ok2.pngDökme tartılı ürün satışı satışı çok kolay ve hatasız yapılmaktadır. (Bu sistem çerez, manav, bijuteri, milyoncu gibi tartılı ürünü ve barkodsuz ürünü fazla olan işletmeler için özel olarak hazırlanmıştır kullanımı son derece kolaydır)

http://dokunmatikbarkodsistemi.com/img/urunler/ok2.pngHatırlatma ekranı bulunmaktadır. Ödemelerinizi ve hatırlanması gereken notlarınızı istediğiniz bir tarihte hatırlatılmak üzere programa kayıt edebilirsiniz.

http://dokunmatikbarkodsistemi.com/img/urunler/ok2.pngAlış ve satış raporlarını guruplandırabilir ya da detaylandırabilirsiniz. Hangi ürün nezaman satıldığını görebilrsiniz.

http://dokunmatikbarkodsistemi.com/img/urunler/ok2.pngEn çok satılan ve hiç satılmayan ürünleri raporlayabilirsiniz.

http://dokunmatikbarkodsistemi.com/img/urunler/ok2.pngExtra gelir ve giderlerinizi kayıt ederek kasadan bağımsız olarak takibini yapabilirsiniz.

http://dokunmatikbarkodsistemi.com/img/urunler/ok2.pngÇalıştırdığınız personellerin maaş, avans vs takibini yapabilirsiniz.

http://dokunmatikbarkodsistemi.com/img/urunler/ok2.pngToplu fiyat değiştirme modülü ile kategori bazında toplu fiyat değişikliği yapabilirsiniz.

http://dokunmatikbarkodsistemi.com/img/urunler/ok2.pngYazar kasadan otomatik olarak resmi bilgilendirme fişi kestirebilirsiniz. (Hugin ve tekno kasa uyumlu)

http://dokunmatikbarkodsistemi.com/img/urunler/ok2.pngSistemde hızlı satış modülü bulunmaktadır. Tek tuşla okut ve sat yapabilirsiniz.

http://dokunmatikbarkodsistemi.com/img/urunler/ok2.pngBarkodu olmayan ürünlere barkod etiketi çıkaratabilirsiniz. Ayrıca özel raf etiketleri çıkartabilirsiniz

http://dokunmatikbarkodsistemi.com/img/urunler/ok2.pngHızlı ve toplu raf etiketi+ barkod etiketi çıkartma modülü) barkod yazıcılardan ve lazer yazıcılardan baskı çıkartabilirsiniz.

http://dokunmatikbarkodsistemi.com/img/urunler/ok2.pngSistem barkod okuyucularla uyumlu çalışmaktadır. (+2 barkod okuyucu aynı anda kullanılabilir)

http://dokunmatikbarkodsistemi.com/img/urunler/ok2.pngSayım modülü. Ürün sayımı yapmak eksik tespit etmek çok pratik. Satışı durdurmadan sayım yapılabilir. İster çevrim içi isterseniz programdan bağımsız sayım yapma imkanı sağlamaktadır. (Opsiyonel)

http://dokunmatikbarkodsistemi.com/img/urunler/ok2.pngSatış esnasında toplam tutardan indirim uygulayabilirsiniz

http://dokunmatikbarkodsistemi.com/img/urunler/ok2.pngSatış anında pratik olarak ikinci fiyattan satabilirsiniz.

http://dokunmatikbarkodsistemi.com/img/urunler/ok2.pngMüşterinize bilgilendirme fişi verebilirsiniz. Bilgilendirme fişi vermek için normal yazıcı ve fiş yazıcısı kullanabilirsiniz.

http://dokunmatikbarkodsistemi.com/img/urunler/ok2.pngİki tarih arası hangi ürünlerden nekadar satış yaptığınızı nekadar kar yaptığınızı görebilirsiniz. İsterseniz satışlarınızı kategori bazında da raporlayabilirsiniz

http://dokunmatikbarkodsistemi.com/img/urunler/ok2.pngBarkodlu teraziler ile uyumlu çalışmaktadır. Teraziden gelen barkodları okutmanız yeterlidir.(Teraziye kablo çekmeye gerek yoktur)

http://dokunmatikbarkodsistemi.com/img/urunler/ok2.pngBarkodlu teraziniz olmasa bile kilo ve gram ile kolayca satış yapabilirsiniz

http://dokunmatikbarkodsistemi.com/img/urunler/ok2.pngÜrünlere iki fiyat tanımlayabilirsiniz.

http://dokunmatikbarkodsistemi.com/img/urunler/ok2.pngVeresiyeci müşterilerinize müşteri kartı verebilirsiniz. Veresiye satışlarınızı Kart ile yapabilirsiniz

http://dokunmatikbarkodsistemi.com/img/urunler/ok2.pngSayım modülü. Ürün sayımı yapmak eksik tespit etmek çok pratik. Satışı durdurmadan sayım yapılabilir. İster çevrimiçi  isterseniz programdan bağımsız sayım yapma imkanı sağlamaktadır. (Opsiyonel)

http://dokunmatikbarkodsistemi.com/img/urunler/ok2.pngHer veresiye müşterinize ayrı veresiye limiti belirleyebilirsiniz.

http://dokunmatikbarkodsistemi.com/img/urunler/ok2.pngİş yerinize gitmeden uzaktan istediğiniz zaman satışlarınızı kasanızı nekadar kar ettiğinizi stoklarınızı vs görebilir çıktı alabilirisniz. (Uzaktan erişim, opsiyonel)

http://dokunmatikbarkodsistemi.com/img/urunler/ok2.pngGünün sonunda  nekadar kar yapıldığı görülebilir. Hangi ürünlerin satıldığı ayrıntılı olarak listelenebilir. (Haftalık, aylık, yıllık iki tarih arasında da ne kadar kar ettiğinizi görebilirsiniz.)

http://dokunmatikbarkodsistemi.com/img/urunler/ok2.png Mausa dokunmadan programı kullanabilirsiniz

http://dokunmatikbarkodsistemi.com/img/urunler/ok2.pngSistemde hızlı satış modülü bulunmaktadır. Tek tuşla okut ve sat yapabilirsiniz.

http://dokunmatikbarkodsistemi.com/img/urunler/ok2.pngBarkodu olmayan ürünlere barkod etiketi çıkaratabilirsiniz. Ayrıca özel raf etiketleri çıkartabilirsiniz (Hızlı ve toplu raf etiketi+barkod etiketi çıkartma modülü) barkod yazıcılardan ve lazer yazıcılardan baskı çıkartabilirsiniz.

http://dokunmatikbarkodsistemi.com/img/urunler/ok2.pngSistem barkod okuyucularla uyumlu çalışmaktadır. (+2 barkod okuyucu aynı anda kullanılabilir)

http://dokunmatikbarkodsistemi.com/img/urunler/ok2.pngİsteğe bağlı 15000 ürün tanımlı olarak verilmektedir. Ürün tanımlama zahmetinine girmeden barkod sistemine hızlıca geçebilirsiniz. (Opsiyonel)

http://dokunmatikbarkodsistemi.com/img/urunler/ok2.pngVeresiye müşterilerinizin borçlarını detaylı takip edebilirsiniz. Ayrıca iki tarih arası aldığı ürünlerin dökümünü hesap extresini verebilirsiniz.

http://dokunmatikbarkodsistemi.com/img/urunler/ok2.pngBarkodlu sisteme ilk geçtiğinizde var olan veresiyeci hesaplarını programa aktarmak çok kolay

http://dokunmatikbarkodsistemi.com/img/urunler/ok2.pngAynı anda birden fazla kasadan satış yapabilirsiniz. Farklı bir bilgisayardan arka depodan mal girişi yapabilirsiniz. (Opsiyonel)

http://dokunmatikbarkodsistemi.com/img/urunler/ok2.pngToptancı hesaplarının takibini  detaylı olarak yapabilirsiniz. (Alınan faturalar yapılan ödemeler vs.)

http://dokunmatikbarkodsistemi.com/img/urunler/ok2.pngÜrün tanıtmak ve ürünlerin fiyatlarını değiştirmek çok hızlı ve kolaydır.

Her ürüne ayrı alt stok sınırı belirleyebilirsiniz. Sizin belirlediğiniz stoğun altına düştüğünde o ürün otomatik olarak azalanlar listesine eklenir.

http://dokunmatikbarkodsistemi.com/img/urunler/ok2.png Programı kullanan her kasiyere ayrı şifre verilebilir, yetkileri kısıtlanabilir. Kayıtları silmesi ve düzeltmesi önlenebilir. Böylece güvenle işçi çalıştırabilir stoklarınıza tam olarak hakim olabilirsiniz. Kayıp ve çalıntıları kolayca tespit edebilirsiniz. (Birden fazla kasiyer ve yetkili tanımlayabilirsiniz)

http://dokunmatikbarkodsistemi.com/img/urunler/ok2.pngHesap makinesine gerek kalmadan kolayca üstünü programda görebilirsiniz

http://dokunmatikbarkodsistemi.com/img/urunler/ok2.pngYapılan satışlar alışlar ödemeler, tahsilatlar, masraflar vs tüm işlemler programda tutulur. İstediğiniz tarihe giderek o gün yapılan işlemleri görebilirsiniz. Yıllar arası alış satış kar raporu alabilirsiniz.

http://dokunmatikbarkodsistemi.com/img/urunler/ok2.pngSatışlarınızı nakit kredi kartı veresiye olarak yapabilirsiniz. Daha sonra bu satışlarınızı ayrı ayrı rapolayabilirsiniz.

http://dokunmatikbarkodsistemi.com/img/urunler/ok2.pngVardiya takibi yapabilirsiniz (Akaryakıt istasyonları için uygundur)

http://dokunmatikbarkodsistemi.com/img/urunler/ok2.pngToplam satış tutarını kolayca istediğiniz para birimine çevirebilirsiniz

http://dokunmatikbarkodsistemi.com/img/urunler/ok2.pngÜrün fiyatlarını kolayca değiştirebilirsiniz.

http://dokunmatikbarkodsistemi.com/img/urunler/ok2.pngStok durumunuzu tek tıklamayla görebilirsiniz. Stoklarınızdaki ürünlerin alış fiyatından toplam tutarını satış fiyatından toplam tutarını görebilirsiniz. Ayrıca kategori bazında elinizde nekadar ürün kaldığını görebilirsiniz. (Temel gıda, tekel, temizlik kategori bazında stok takibi yapılabilir)

http://dokunmatikbarkodsistemi.com/img/urunler/ok2.pngHer kasiyerin satışları ve kar oranları ayrı olarak raporlanabilir.

http://dokunmatikbarkodsistemi.com/img/urunler/ok2.pngBozuk ve defolu ürünleri açıklamasını girerek stoktan düşebilirsiniz ve daha sonra istediğiniz zaman bunları raporlayabilirsiniz.

http://dokunmatikbarkodsistemi.com/img/urunler/ok2.pngHiç bilgisayar bilginiz olmasa bile programı kolayca kullanabilirsiniz.Yardım dosyası sayesinde programda takıldığınız sorunları kolayca çözebilirsiniz.

http://dokunmatikbarkodsistemi.com/img/urunler/ok2.pngOtomatik yedekleme modülü sayesinde ister cd ye isterseniz bilgisayarınıza kolayca yedek alabilirsiniz.

http://dokunmatikbarkodsistemi.com/img/urunler/ok2.pngSql veri tabanı kullanıldığı için program hızlı ve yüksek kapasitelidir. Programın kurulumu kolaydır. Program içerisinde yardım dosyası bulunmaktadır

http://dokunmatikbarkodsistemi.com/img/urunler/ok2.pngKasa takip modülü sayesinde kasanızdaki net parayı kasanıza giren kasanızdan çıkan parayı, nakit,v eresiye, kredi kartlı satışları, mal alımlarını cari isimleri ve açıklamalarıyla beraber görebilirsiniz, dökümünü alabilirsiniz.

http://dokunmatikbarkodsistemi.com/img/urunler/ok2.pngKasanızı bir sonraki güne devir edebilirsiniz.

http://dokunmatikbarkodsistemi.com/img/urunler/ok2.pngKasaya para ilave edebilir ve kasadan para alarak harcama yapabilirsiniz.

 

Özellikler: