Lütfen Bekleyin...

Ürün detay

Bütçenize Uygun Market Büfe Otomasyonu (Barkodlu- Seri Satış)

8150 TL
Açıklama:

Sistemi Kullanmak Çok Kolay

Sistem tamamen türkçe ve butonların üzerinde açıklamalar olduğu için kullanım açısından zorluk çekmeyeceksiniz. Bilgisayar bilgisi az olan müşterilerimiz 1 gün gibi kısa bir sürede programı rahatça kullanmaya başlıyor.

Kullananlar Memnun

Bizi tercih eden müşterilerimiz kurduğumuz sistemlerden verdiğimiz destekten memnun. Programlarımız gelişmiş özellikli, kolay, hızlı ve ekonomiktir.

Ekonomik Paket İçeriği

1-) Dokunmatik Satış terminali

2-) Hızlı Satış Programı (Süresiz- Tüm Ürünler Yüklü)

3-) Lazer El Tipi Ayaklı Okuyucu (Elle Dokunmadan Okur)

Yazılım lisanslıdır,  aylık-yıllık ödemesi yoktur.

Tüm market ürünleri ve güncel fiyatlarıyla birlikte kayıtlıdır.

İnternetten bağımsızdır.

Ayar gerekmez çalıştır kullan sistemdir

7724 teknik destek

Genel Açıklama

Barkod sistemi işyerinizde günlük işlerin hatasız hızlı ve kolay yapılmasını ve yapılan tüm işlemlerin kayıt altına alınmasını sağlayan bir otomasyon sistemidir. Daha önce elle yapılan hesapların  tamamını program sizin yerinize yapar. Böylece işletme sahibine kolaylık, zaman tasarrufu, doğru hesap yapılması gibi avantajlar sağlamış olur.

Örnek olarak; eksilen ürünlerin takibi, kasa takibi, firma hesaplarının takibi gerektiğinde eski faturaların raporlanması,iki tarih arasında isletmenin karlılık durumu ve daha bir çok bilgiye gibi bilgilere anında ulaşabilirsiniz

Dokunmatik Satış Ekranının Olmasının Avantajları

Ürünler barkodsuz olsa dahi bu sistem sayesinde çok hızlı satış yapılabilmektedir. Barkodu olmayan ürünlere otomatik numara vererek satış ekranındaki dokunmatik butonlara kaydetikten sonra ister dokunarak ister barkodunu okutarak hızlıca satışını yapabilirsiniz. Dokunmatik sistemin size sağladığı avantajlar sayesinde yoğun müşteri trafiğinde dahi hiç müşterileri hiç bekletmeden satış yapabileceksiniz.

Hazır Set Olarak Satılmaktatır- Çalıştır Kullan

Barkod sistemi bilgisayarı okuyucusu yazıcısı programı ayarlanmış ve kullanıma hazır olarak satılmaktadır. İşletme sahibinin herhangi bir ayar yapmasına gerek yoktur.Hemen kullanmaya başlayabilir.

Özellikler:

Genel Özellikler

 Kasa takibi
 Hızlı ürün tanımlama (Sınırsız ürün kaydetme)
 Otomatik barkod oluşturma
 Para üzeri hesaplama
 Toptancı- veresiyeci detaylı hesap takibi
 İsteğe özel raf etiketi basma
 Sınırsız satış bekletme özelliği
 Gelir gider Takibi
 Barkodu kaybolan ürünleri isimle satma
 Hızlı ürün sayım modülü (Sayım yapmak çok kolay)
 Fiyat gör.
 Kolay ürün iade alma


Detaylı Özellikler

Barkodu olmayan ürünleri dokunmatik butonlara atayarak barkod çıkartmadan kolayca satışını yapabilirsiniz

Dokunmatik butonları 8 farklı kategoriye ayırabilirsiniz (Örnek;sebze, meyve, bakliyat, çerez muhtelif gibi)

Satış bekletme özelliği sayesinde istediğiniz kadar müşteriyi bekletebilirsiniz. (Kullanımı çok pratik)

Dökme tartılı ürün satışı satışı çok kolay ve hatasız yapılmaktadır. (Bu sistem çerez, manav, bijuteri, milyoncu gibi tartılı ürünü ve barkodsuz ürünü fazla olan işletmeler için özel olarak hazırlanmıştır kullanımı son derece kolaydır)

Alış ve satış raporlarını guruplandırabilir yada detaylandırabilirsiniz. Hangi ürün nezaman satıldığını görebilrsiniz.

En çok satılan ürünleri raporlayabilirsiniz.

Sistemde hızlı satış Modülü bulunmaktadır. Tek tuşla okut ve sat yapabilirsiniz.

Barkodu olmayan ürünlere barkod etiketi çıkaratabilirsiniz.  Ayrıca özel raf etiketleri çıkartabilirsiniz

Hızlı ve toplu raf etiketi+Barkod etiketi çıkartma modülü barkod yazıcılardan ve lazer yazıcılardan baskı çıkartabilirsiniz.

Satış esnasında toplam tutardan indirim uygulayabilirsiniz

Satış anında Pratik olarak ikinci fiyattan satabilirsiniz.

Müşterinize bilgilendirme fişi verebilirsiniz.Bilgilendirme fişi vermek için normal yazıcı ve fiş yazıcısı kullanabilirsiniz.

İki tarih arası hangi ürünlerden nekadar satış yaptığınızı ne kadar kar yaptığınızı görebilirsiniz. İsterseniz satışlarınızı kategori bazında da  raporlayabilirsiniz

Barkodlu teraziler ile uyumlu çalışmaktadır. Teraziden gelen barkodları okutmanız yeterlidir. (Teraziye kablo çekmeye gerek yoktur)

Barkodlu teraziniz olmasa bile kilo ve gram ile kolayca satış yapabilirsiniz

Veresiyeci müşterilerinize müşteri kartı verebilirsiniz. Veresiye satışlarınızı Kart ile yapabilirsiniz

Müşterinize ayrı veresiye limiti belirleyebilirsiniz.

İş yerinize gitmeden uzaktan istediğiniz zaman satışlarınızı kasanızı ne kadar kar ettiğinizi stoklarınızı vs görebilir çıktı alabilirisniz. (Uzaktan erişim, opsiyonel)

Günün sonunda  ne kadar kar yapıldığı görülebilir. Hangi ürünlerin satıldığı ayrıntılı olarak listelenebilir. (Haftalık,aylık,yıllık iki tarih arasında da ne kadar kar ettiğinizi görebilirsiniz.)

Veresiye müşterilerinizin borçlarını detaylı takip edebilirsiniz. Ayrıca iki tarih arası aldığı ürünlerin dökümünü hesap extresini verebilirsiniz.

Barkodlu sisteme ilk geçtiğinizde var olan veresiyeci hesaplarını programa aktarmak çok kolay

Aynı anda birden fazla kasadan satış yapabilirsiniz. Farklı bir bilgisayardan  arka depodan mal girişi yapabilirsiniz. (Opsiyonel)

Toptancı hesaplarının takibini detaylı olarak yapabilirsiniz. (Alınan faturalar yapılan ödemeler vs.)

Ürün tanıtmak ve ürünlerin fiyatlarını değiştirmek çok hızlı ve kolaydır.

Her ürüne ayrı alt stok sınırı belirleyebilirsiniz. Sizin belirlediğiniz stoğun altına düştüğünde o ürün otomatik olarak azalanlar listesine eklenir.

Programı kullanan her kasiyere ayrı şifre verilebilir, yetkileri kısıtlanabilir. Kayıtları silmesi ve düzeltmesi önlenebilir. Böylece güvenle işçi çalıştırabilir stoklarınıza tam olarak hakim olabilirsiniz. Kayıp ve çalıntıları kolayca tespit edebilirsiniz. (Birden fazla kasiyer ve yetkili tanımlayabilirsiniz)

Hesap makinesine gerek kalmadan kolayca  para üstünü programda görebilirsiniz

Vardiya Takibi yapabilirsiniz (Akaryakıt istasyonları için uygundur)

Stok durumunuzu tek tıklamayla görebilirsiniz.stoklarınızdaki ürünlerin alış fiyatından toplam tutarını satış fiyatından toplam tutarını görebilirsiniz. Ayrıca kategori  bazında elinizde nekadar ürün kaldığını görebilirsiniz. (Temel gıda, tekel, temizlik kategori bazında stok takibi yapılabilir)

Bozuk ve defolu ürünleri açıklamasını girerek stoktan düşebilirsiniz ve daha sonra istediğiniz zaman bunları raporlayabilirsiniz.

Kasa takip modülü sayesinde kasanızdaki net parayı  kasanıza giren kasanızdan çıkan parayı, nakit, veresiye, kredi kartlı satışları, mal alımlarını cari isimleri ve açıklamalarıyla beraber görebilirsiniz, dökümünü alabilirsiniz.

Kasanızı bir sonraki güne devir edebilirsiniz.

Kasaya para ilave edebilir ve kasadan para alarak harcama yapabilirsiniz.

Hiç bilgisayar bilginiz olmasa bile programı kolayca kullanabilirsiniz.Yardım dosyası sayesinde programda takıldığınız sorunları kolayca çözebilirsiniz.

Otomatik yedekleme modülü sayesinde ister cd ye isterseniz bilgisayarınıza kolayca yedek alabilirsiniz.

Sql veri tabanı kullanıldığı için program hızlı ve yüksek kapasitelidir. Programın kurulumu kolaydır.program içerisinde yardım dosyası bulunmaktadır.