Paket Servİs Uyumlu Barkod Sİstemİ

PAKET SERVİSİ YAPAN MARKET VE BÜFELERE ÖZEL  BU SİSTEMLE RAHAT EDECEKSİNİZ. ARAYAN MÜŞTERİ EKRANA GELİR. SİPARİŞ ALMAK KOLAYDIR. FİŞ VERİR. ELEMAN TAKİBİ YAPAR.

 

Paket Servis Modüllü Dokunmatik Barkodlu Satış Sistemi - Arayan Müşteriyi Tanır

İşletmesinde barkodlu satış yaparak stok takibi yapmak isteyenler, aynı anda telefonla sipariş alarak eve servis yapan işletmeler için geliştirdiğimiz kullanımı son derece kolay  barkodlu satış - paket takip programını kullanımınıza sunuyoruz

 

Özellikle Paket servisi yapan market ve büfeler için özel olarak geliştirdiğimiz bu sistem sayesinde çok rahat edeceksiniz.

 

İşletmeniz için gerekli olabileceğini düşündüğümüz tüm özellikleri tek bir sistemde birleştirdik. Stok takibi, firma takibi, veresiye takibi, kasa takibi, satış raporları, kar göstergesi, arayan müşteriyi tanıma, paket siparişi götüren elemanların takibi, kasiyer takibi yetkilendirme, bilgi fişi çıkartma, dokunmatik düğmeler, barkodu olmayan ürünlerin hızlı satışı...  kısaca  gerekli olan tüm özelliler bu sistemde bulunmaktadır.

 

Sistemin kullanımı çok kolay; Gelişmiş bir çok özelliğe rağmen sistemin arayüzü basit kullanımı çok kolaydır. Kafa karıştırmayan göz yormayan ekran tasarımları  ve düğmelerin üzerinde hangi amaçla kullanıldığını yazması kullanıcıya büyük bir kolaylık sağlamaktadır.

 

Yoğunlukta da kullanabilirsiniz; İşletmeniz ne kadar yoğun olursa olsun sistemi takılmadan kullanabilirsiniz.Örnek: en yoğun zamanda dükkanda kasada müşterilerin ürünlerini okuturken aynı zamanda telefonla arayan müşteriyi kayıt altına alabilirsiniz.

Hemen Çalışmaya Başlayabilirsiniz; Donanımlar tanımlanmış ayarları yapılmış olarak teslim edilmektedir. Ayrıca ürünler içerisinde tanımlanmış haldedir. Ürün tanımlama ile uğraşmadan hemen satışa başlayın.

TEMEL ÖZELLİKLER

http://dokunmatikbarkodsistemi.com/img/urunler/ok2.pngSistem arayan müşteriyi otomatik tanıyarak isim ve adres bilgilerini ekrana getirir.

http://dokunmatikbarkodsistemi.com/img/urunler/ok2.pngArayan müşteriyi anında satış ekranına atarak siparişlerini oluşturabilirsiniz.

http://dokunmatikbarkodsistemi.com/img/urunler/ok2.pngKayıtlı olmayan müşteri aradığında ekran değiştirmeden hızlıca müşteriyi kaydedebilirsiniz.

http://dokunmatikbarkodsistemi.com/img/urunler/ok2.pngArayan müşteri hakkında işlem yapmadığınızda, sistem müşteriyi otomatik hafızaya alır.

http://dokunmatikbarkodsistemi.com/img/urunler/ok2.png6 paket servis elemanını, götürdüğü paketleri ve üzerlerindeki paraları otomatik olarak takip edebilirsiniz.

http://dokunmatikbarkodsistemi.com/img/urunler/ok2.pngŞüpheli işlemler raporuyla art niyetli personeli bulma

http://dokunmatikbarkodsistemi.com/img/urunler/ok2.pngPaket servisçiye verdiğiniz para üzerini de sistemden takip edebilirsiniz.

http://dokunmatikbarkodsistemi.com/img/urunler/ok2.pngGün sonunda paket servisçilerin toplam hasılatlarını ayrı ayrı görebilirsiniz.

http://dokunmatikbarkodsistemi.com/img/urunler/ok2.pngSistem paket servişçinin cebindeki parayı otomatik olarak hesaplamaktadır.

http://dokunmatikbarkodsistemi.com/img/urunler/ok2.pngAynı anda 4 telefon hattı ile çalışabilirsiniz.

http://dokunmatikbarkodsistemi.com/img/urunler/ok2.pngBarkodsuz ürünleri dokunmatik düğmelere kaydederek Barkod basmadan hızlıca satabilirsiniz.

 

KURULUM AŞAMASI VE 7/24 TEKNİK DESTEK

Otomasyon barkod sistemi, donanımların kurulması ve tanıtılması, barkod etiketleri şablonlarının düzenlenmesi, kullanıcıların tanımlanarak yetkilendirilmesi ve  sistemin kullanıcılara öğretilmesi  dahil her şey  isteğe bağlı olarak yerinde  hazırlanarak kurulmaktadır. Kurulan sistemin ardından  programın işleyişine ilişkin detaylı eğitim verilmektedir.

Ayrıca, program içerisinde kullanım kılavuzu bulunmaktadır.

Yetkili satış bayilerimiz aracılığı ile Türkiye genelinde kurulum ve  kurulum sonrası 7/24 teknik destek hizmeti verilmektedir.

Donanımları ile birlikte satın alabileceğiniz hesaplı paketimizi incelemek için tıklayınız