Market Barkod Sİstemİ

MARKET BÜFELER İÇİN KULLANIMI EN KOLAY SİSTEMDİR. ÜRÜN KAYDETME İLE UĞRAŞMADAN HEMEN SATIŞA BAŞLAYIN. STOK, KASA, KAR, CARİ TAKİBİ MEVCUTTUR. YILLIK ÖDEMESİ YOKTUR. SÜRESİZDİR..

 

Şimdi Barkodlu Satış Zamanı….İşinize düzen gelsin , işletmenizin hesapları düzenli kayıt altına  alınsın, değerli vaktiniz size kalsın istiyorsanız doğru noktadasınız.

İşletme daha akıllı yönetildiğinde büyür. A1 Otomasyon olarak marketler için hazırladığımız kolay kullanımlı barkod sistemini çok seveceksiniz.

İş yükünü minimize eden, pratik, verimli ve kullanıcı dostu bu sistem tüm market ve büfeler için geliştirilmiştir.

Bu sistem ile ürününüz ister barkodlu ister barkodsuz olsun kolay ve hatasız olarak girişini yapabilir ve ürünlerinizi  barkodunu okutarak hızlıca satışını yapabilirsiniz.

Program, yapılan tüm işlemleri kayıt altına alarak stok takibi, kasa takibi, firma ve veresiye takibini raporlamaktadır. Tek tuşa basarak hangi firmaya ne kadar borcunuz olduğu, veresiye alacaklarınızı, stok durumunuzu, satışlarınızı ve kar durumunuzu görebilirsiniz.

Market Otomasyon Programını kullanmak için, özel bilgisayar bilgisi gerekmez. Kullanımı çok kolaydır. Çok hızlı satış yapabileceğiniz satış ekranı bulunmaktadır, bekletmez, donmaz.

Adetli ürün satmak çok pratiktir. Hızlı satış gerektiren tüm işletmelerde güvenle kullanılabilir. Stokta ne kadar ürününüz varsa tek bir tuşa tıklayarak 2 saniye içerisinde görebilirsiniz. İki tarih arası satış raporu ve kar raporu alabilirsiniz.

 

KURULUM AŞAMASI VE 7/24 TEKNİK DESTEK

Otomasyon barkod sistemi, donanımların kurulması ve tanıtılması, barkod etiketleri şablonlarının düzenlenmesi, kullanıcıların tanımlanarak yetkilendirilmesi ve sistemin kullanıcılara öğretilmesi dahil her şey isteğe bağlı olarak yerinde hazırlanarak kurulmaktadır. Kurulan sistemin ardından programın işleyişine ilişkin detaylı eğitim verilmektedir.

Ayrıca, program içerisinde kullanım kılavuzu bulunmaktadır.

Yetkili satış bayilerimiz aracılığı ile Türkiye genelinde kurulum ve kurulum sonrası 7/24 teknik destek hizmeti verilmektedir.

 

Kullanıma Hazır Setleri İnceleyiniz.

Dokunmatik Ekranlı Ekonomik Set
Dokunmatik Ekranlı Plus Set