Kırtasİye Barkod Sİstemİ

KIRTASİYELER İÇİN KULLANIMI EN KOLAY SİSTEMDİR. ÜRÜN KAYDETME İLE UĞRAŞMADAN HEMEN SATIŞA BAŞLAYIN. YILLIK ÖDEMESİ YOKTUR. SÜRESİZDİR..

Klasik programlardan daha avantajlıdır. Dokunmatik sistemle satış yapmak çok kolay. Stok, kasa, kar takibi tek sistemde. İşletmenizin vazgeçilmez parçası olacak.

 

 

Genel açıklama

En güncel teknoloji özellikleriyle hazırlanan dokunmatik barkod otomasyonuyla artık işlem hızınız 4-5 kat artacak. Diğer sistem ve programlara göre çok daha kolay kullanım özelliklerini içinde barındıran bu sistem kırtasiye işlemlerinizle ilgili istediğiniz her işlemi yerine getirebilir. Kasada müşterilere hızlı hizmetle kalitenize bir katma değer daha katın. Yorulmadan ve vakit kaybına yol açmadan hizmet için dokunmatik barkod otomasyon sistemi tam da aradığınız yardımcı.

Kırtasiye tarzı işletmelerin müşterilerine hizmet sunmak için bütün özellikleri içerisinde bulunduran dokunmatik barkod otomasyon sistemine herhangi bir kurulum ayarı gerektirmeden komple setler halinde de sahip olabilirsiniz.

Satış Ekranı Özellikleri

Kullanımı basit  ve kolay olarak tasarlanmıştır. Ayrıca, kasiyerlerin yaptığı işlerin de takip edilebildiği bu ekranda ürün barkodlarını okutarak nakit, veresiye ve kredi kartlı satış yapılabilmektedir. Satış ekranı çok seçeneklidir. İstenildiği takdirde, ürüne ikinci fiyat ve üçüncü fiyat da uygulanabilir. Kolay fiyat değiştirme, hızlı adet değeri girme, satış iskontosu, toplamdan indirim, müşteri bekletme, arayanı tanıma, para üzeri gösterme, reklamlı müşteri gösterge paneli sistemde bulunan özelliklerden bazılarıdır.

 

Herkes kolaylıkla kullanabilir

Satış ekranının kullanılması için özel bir eğitim gerekmez . Tamamen Türkçe anlaşılır tasarıma sahiptir. Tuşlar üzerinde isimler ve kısayolları bulunmaktadır. Barkodlu yada barkodsuz tüm ürünler hesap makinesine ihtiyaç duymadan sistem üzerinden satılmaktadır.

 

Ürün Kaydetme

Geniş veritabanı sayesinde sınırsız ürün ve firma tanımlayabilirsiniz. Hızlı ürün tanımlama özelliği sayesinde yüzlerce ürünü dakikalar içerisinde kayıt edebilirsiniz. Barkodu olmayan ürünler için program tarafından otomatik barkod oluşturulmasını sağlayabilir, tüm barkodlar için barkod etiket veya raf etiketleri bastırabilirsiniz. EAN-8, EAN-13, UPC-E, UPC-A, KG. Barkod, IMEI, CODEBAR, CODE-39 ve CODE-128 barkodları kullanılabilmektedir.

 

Dokunmatik Tuşlar

10 kategoride 500'ün üzerinde dokunmatik tuş bulunmaktadır. Barkodlu veya barkodsuz satılan ürünlerinizi bu tuşlara atayarak ürünlerinizin satışını çok kolay ve hızlı yapabilirsiniz. Ürün düğmelerine resim koyabilirsiniz. Ürün ismi, fiyatı, resmi  tuş üzerinde mevcuttur.

Kırtasiyeler için Dokunmatik Barkod Sistemimizi İnceleyebilirsiniz.

 

KULLANANLAR MEMNUN            

Bizi tercih eden müşterilerimiz kurduğumuz sistemlerden verdiğimiz destekten memnun. Programlarımız gelişmiş özellikli, kolay, hızlı ve ekonomiktir.

 

KURULUM AŞAMASI VE 7/24 TEKNİK DESTEK

Otomasyon sisteminde donanımların  tanıtılması, kalibrasyon ayarlarının yapılması, barkod etiketleri şablonlarının düzenlenmesi, kullanıcıların tanımlanarak yetkilendirilmesi  dahil her şey  isteğe bağlı olarak yerinde  yapılmaktadır. Kurulan sistemin ardından  programın işleyişine ilişkin detaylı eğitim verilmektedir.
Ayrıca, program içerisinde kullanım kılavuzu bulunmaktadır.
Yetkili satış bayilerimiz aracılığı ile Türkiye genelinde kurulum ve  kurulum sonrası 7/24 teknik destek hizmeti verilmektedir.

..